Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 29
OKAZAŁE RYBY ZŁAPANE NA RÓŻNYCH ZBIORNIKACH PRZEZ WĘDKARZY KOŁA PLESZEW
Liczba zdjęć: 7
Liczba zdjęć: 47
Liczba zdjęć: 32
Zdjęcia z Zawodów na Otwarcie Sezonu 2010 i Obchodów Dnia Wędkarza
Liczba zdjęć: 40
W dniu 16.05.2009 r, na zbiorniku w Gołuchowie odbyły się zawody Spinningowe o tytuł Mistrza Koła PZW Pleszew za 2009 r. Po raz trzeci były rozgrywane w formule " Złów i Wypuść ". Współorganizatorem zawodów , oprócz Zarządu był Pleszewski Klub Spinnigowy PPL-SPIN przy dużym zaangażowaniu jego prezesa Krzysztofa Gembalskiego i kolegi Piotra Grzeszczaka. Do walki o tytuł Mistrzowski przystąpiło 18 zawodników w tym dwóch juniorów. Po pięciu godzinach zawodów , zdobyczą mogłó pochwalić się siedmiu spinningistów. W całych zawodach złowiono i wypuszczono jednego szczupaka i osiem okoni. Zwycięzcami zostali : I miejsce Mirosław Sójka - Klub PPL-SPIN Pleszew - 820 pkt. II miejsce - Artur Pietrowski - Klub PPL-SPIN Pleszew - 640 pkt. III miejsce - Paweł Bigoński - PZW Pleszew - 470 pkt. IV miejsce - Krzysztof Gembalski - Klub PPL-SPIN Pleszew - 290 pkt. V miejsce - Jarosław Kuczkowski - Klub PPL-SPIN Pleszew - 90 pkt. VI miejsce - Leszek Niedziela - Klub PPL-SPIN Pleszew- 50 pkt. W kategorii juniorów zwyciężył Michał Kuczkowski - Klub PPL-SPIN Pleszew złowił jednego okonia, co dało mu pierwsze miejsce.
Liczba zdjęć: 39
NAD ZBIORNIKIEM W KOWALEWIE
Liczba zdjęć: 21
Nie musi spełniać kryteriów rekordu proponowanych przez gazety wędkarskie - wystarczy , że ty uznasz ją za rekordową , prześlij zdjęcia ( jaki to gatunek,długośc,wagę,datę połowu,łowisko,metoda połowu,przynęta, oraz swoje dane)
Liczba zdjęć: 12
Wiosenne połowy okazałych leszczy.
Liczba zdjęć: 12
Festyn wędkarski z okazji 50-lecia Koła PZW w Pleszewie. Takie święto wymaga upamiętnienia na kliszy, ku potomnym...
Liczba zdjęć: 25
Zapraszamy wszystkich wędkarzy naszego koła do współtworzenia galerii. Masz ciekawe wędkarskie zdjęcie, chcesz pokazać je światu, prześlij je na adres j.kaluzny@poczta.onet.pl lub zostaw u skarbnika koła wraz z informacją kiedy i gdzie zostało wykonane oraz co i kogo przedstawia, a za kilka dni będziesz mógł oglądać je w Internecie.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz prezentację Pleszewskiego Koła?
Super
Dobra
Nic nadzwyczajnego
Kiepska
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin