Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAPROSZENIE NA OTWARTE ZAWODY WĘDKARSKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU KOŁA PZW 2022r w Kowalewie

Aktualności | 2022-09-08 | Publikujący: Koło PZW w Pleszewie

ZARZĄD KOŁA PZW W PLESZEWIE zaprasza na Otwarte  Zawody Na Zakończenie Sezonu Koła za 2022 rok  które odbędą się w dniu 01.10.2022 r. (Sobota ) na małym stawie w Kowalewie.  Zbiórka uczestników o godz.- 6:00 rano przy małym stawie na parkingu. Metoda dowolna dwie wędki. Punktacja zgodna z zasadą Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW i Regulaminem Zawodów Spławikowych, klasyfikacja idywidualna w kategorii senior - pod warunkiem frekwencji, min 10 wędkarzy. Czas trwania zawodów 5 - godzin od 8,00 do 13,00. Organizator zapewnia ciepły posiłek po zawodach. Po posiłku podsumowanie zawodów , ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów, dyplomów  dla zwycięzców.  Zapisy  można dokonać u skarbnika koła Łukasz Kałużny tel.-508271930  do dnia 27.09.2022 r. włącznie. Dobrowolna opłata za startowe w wysokośći 20 zł. u skarbnika przy zapisie lub na zawodach. W przypadku małej frkwencji zawody zostaną odwołane.

                                                                 ZARZĄD KOŁA PZW PLESZEW
.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Szymczak Piotr Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Łowić, jeżdzić na ryby jest opłata za cały rok, więc to jest problem, między wodami Polskimi, a PZW.

 • Kałużny Łukasz Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Szanowny kolego krkr, pytanie to proszę skierować do Okręgu PZW w Kaliszu. Od razu zaznaczam iż podzielam kolegi zdanie i pytanie jest bardzo trafione, aczkolwiek Zarząd Koła PZW Pleszew, które reprezentuje nie ma kompetencji aby udzielić na nie odpowiedzi. Jeśli zaś chodzi o zawody wędkarskie owszem mogłyby być nielegalne a w zasadzie nie tyle nielegalne co wędkarze nie mieli by stosownych zezwoleń na wędkowanie, które wygasły jak napisały Wody Polskie gdyby odbywały się na wodach należących do RZGW. Kowalew na którym mają się odbyć jest wodą PZW i zezwolenie na tej wodzie jest w pełni ważne i daje prawo do wędkowania.
  Serdecznie pozdrawiam
  Łukasz Kałużny
  Skarbnik Koła PZW Pleszew

 • krkr Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Dzień dobry
  Pytanie trochę nie w temacie ale bardzo ważne. Kiedy i w jakiej wysokości PZW Kalisz będzie oddawał nadpłacone składki od 31 sierpnia do 31 grudnia 2022 roku w związku z komunikatem Wód Polskich?
  Niedawno nie było możliwości wędkowania w Go0łuchowie a teraz już nie ma nigdzie do końca roku.
  https://poznan.wody.gov.pl/aktualnosci/1338-komunikat-ws-rozwiazania-umow-uzytkowania-obwodow-rybackich-rzeki-prosna-nr-1-oraz-rzeki-lutynia-nr-1
  Nawiasem mówiąc zawody mogą być nielegalne.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz prezentację Pleszewskiego Koła?
Super
Dobra
Nic nadzwyczajnego
Kiepska
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin