Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

AMUR ROZPOCZYNA SEZON 2010 r.

Aktualności | 2010-04-20 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

UROCZYSTE OTWARCIE SEZONU !

Zarząd Koła PZW Nr 2 "AMUR " w Kielcach zaprasza swoich członkow na uroczyste Otwarcie Sezonu 2010 roku do Połańca na kanał n/ Wisłą. Zawody rozegrane zostaną w kategorji Open dnia 25 04 2010 r. Zarząd Koła zapewnia transport, cieply poczęstunek dla wszystkich uczestników i nagrody dla zwycięzców.Odjazd o godz. 4,00 z pętli na oś. Ślichowice i trasą jak zwykle mapa na stronie www.amur.kielce.pl. Zapisy i informacje w siedzibie Koła wtor-czwar godz. 16-18 tel. 41 345 22 62 i na pocztę elektroniczną pzw_amur_kielce@o2.pl do dnia 22 04 2010 roku do godz. 18,00. Nie pobieramy opłaty startowej i wszyscy uczestnicy będą ubezpieczeni w PZU na czs trwania zawodów.

                                   Serdecznie Wszystkich członków Koła AMUR zapraszamy.

                 Przypominamy , że zapisy są do dnia 22 04 2010 roku .

 

                               Zarząd Koła PZW Nr 2 AMUR w Kielcach !

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Mariak Krzysztof Data dodania: 11 lat temu Oceń: 6 + / -

  marini72

  Faktycznie, stara gwardia, trochę jakby osłabła, ale myślę, że u progu tego sezonu to się zmieni i lada dzień zasypiemy portal zdjęciami, z naszymi rekordowymi okazami.-ha ha ha. Ja osobiście zaczynam sezon w sobotę, a z jakim skutkiem, to się okaże. W każdym razie poinformuję o moich sukcesach, bądź porażkach. Serdecznie, pozdrawiam-Krzysztof.

 • Latosiński Kris. Data dodania: 11 lat temu Oceń: 9 + / -

  dora

  Witam ! i o zdrowie pytam bardzo dawno nie mieliśmy kontaktu Krzysztofie na portalu jakoś stara gwardia osłabła czy co ?, ale fajnie , że napisałeś ja jeszcze nie otwieram sezonu 25 04 jestem na Okręgowym zebraniu corocznym PZW naszego Okregu taki jest los . Ale przekażę pozdrowienia wszystkim uczestnikom zawodów, a ilość uczestników w tym roku bardzo dopisała i to mnie bardzo cieszy. Dzięki Krzysztofie i ja pozdrawiam .

 • Mariak Krzysztof Data dodania: 11 lat temu Oceń: 9 + / -

  marini72

  Witaj Krzysztofie. Choć to nie moje koło, to z racji, naszej, internetowej znajomości, życzę wszystkim uczestnikom zawodów "taaaaakiej" ryby. Serdecznie, pozdrawiam-Krzysztof.

 • Latosiński Kris. Data dodania: 11 lat temu Oceń: 18 + / -

  dora

  Warto wybrać się na wspólne wędkowanie nad Wisłę ! Zapraszamy .