Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAWODY Z OKAZJI DNIA DZIECKA WRACAJĄ PO 16 LATACH !

Aktualności | 2010-05-24 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

ZAPRASZAMY DZIECI NA ZALEW KIELECKI !
WĘDKARZE DZIECIOM.

Zarządy Kół PZW AMUR i Iskra postanowiły po 16 latach przerwy zorganizować kolejne zawody z okazji Dnia Dziecka na zalewie kieleckim dnia 30 05 2010 roku ,zbiórka uczestników zawodów o godz. 8,00 przy przystani od strony kortów tenisowych dojazd od ul Zagnańskiej.  Zawody będa rozgrywane w dwóch grupach wiekowych w jednej 3 godzinnej turze i tak  pierwsza grupa dzieci to urodzeni w latach od 2000-2004(6-10lat),druga to urodzeni w latach od 1996-1999(11-14lat). Zawody będą na żywej rybie za każdy cm długości 1 pkt.Zapisy i informacje do dnia 25 05 2010 roku w salonie wędkarskim MUDAR przy ul. Padarewskiego 8 w Kielcach. Szczegółowe informacje i regulamin zawodów wędkarskich jest na stronie www.amur.kielce.pl w dziale Zawody. Honorowy Patronad nad zawodami obioł Prezydent miasta Kielc Wojciech Lubawski , Patronad Medialny objęła TVP Kielce i Redakcja Echa Dnia Kielce. Serdecznie zapraszamy dzieciaków bo decyduje kolejność zapisów ze względu na ograniczoną ilość stanowisk wędkarskich.            

           Drodzy rodzice i opiekunowie prosimy zaopatrzyć dzieci w parasole i płaszczyki przeciwdeszczowe organizatorzy zawodów bardzo proszą o zrozumienie aby podczas zawodów dzieciaczki nie mokly. Dziękujemy !

                                                                                ORGANIZATORZY !

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Latosiński Kris. Data dodania: 11 lat temu Oceń: 65 + / -

    dora

    16 lat trzeba było czekać na mobilizację wędkarzy kieleckich Kół PZW i stało się decyzje zapadły po krótkiej męskiej rozmowie Zarządy Kół PZW AMUR i ISKRA Kielce przy dużym wsparciu Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego, V-ce Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Zdzisława Wrzałki, wszystkich Sklepów Wędkarskich na terenie miasta Kielc i Kieleckich mediów TVP Kielce i Redakcji ECHA DNIA impreza WĘDKARZE DZIECIOM doszła do skutku. Teraz tylko martwimy się o pogodę, ale do 30 05 jeszcze jest trochę czasu i słonko nam zaświeci dla kieleckich dzieci. Dzięki wszystkim wędkarzom z Kół które są organizatorami za duży wkład i zaangażowanie przy organizacji zawodów. Pozdrawiam i zapraszam rodziców , dziadków i kibiców PZW na zalew kielecki . AMUR Kielce.

  • Latosiński Kris. Data dodania: 11 lat temu Oceń: 77 + / -

    dora

    Zapraszamy z własnym sprzętem do wędkowania jak i zanętą i przynętą. Oczywiście pod opieką mamy , taty lub dziadków. Organizatorzy imprezy Wędkarze Dzieciom !