Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Szczupak!!!

Aktualności | 2010-05-01 | Publikujący: Koło PZW Torzym

I nadeszła w reszcie ta upragniona dla wielu chwila... Szczupaka czas zacząć!! Zgodnie z przepisami PZW od dnia 1.05.2010 możemy już udać się na połowy tego wspaniałego drapieżnika jakim jest szczupak. Pamiętajmy o wymiarze ochronnym tej ryby (45 cm) i o zdrowym rozsądku aby nie zmniejszyć populacji tej ryby u nas. Pamiętajmy , że na wielu wodach w naszym i gorzowskim okręgu ostatnia zima dokonała spustoszenie wśród populacji szczupaka, nie dokładajmy się do tego i my.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • dyzmański rafał Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  rafaldyzmanski

  To prawda, wielu z nas, wędkarzy zdecydowanie za bardzo obławia nasze wody. Dwa dni temu mój kolega Rafał złowił szczupaka o masie 5.5 kg i 90 cm. piękny.... Bez wądpienia, za tak wspaniałą rybę należą się koledze gratulacje. Wczoraj rozmawiałem z innym, starszym kolegą. I zwrócił mi uwagę na fakt, że nie tak dawno takie okazy były może nie na porządku dziennym, ale nie były wyjątkami. Zastanowić się trzeba czy obławiając wszystko, co ma więcej jak 45 cm i zabierając do domu, zgodnie z przepisami przecież, czy wtedy taki, piękny skąd inąd okaz kolegi Rafała, nie okaże się być jednym z ostatnich. Czy czasem nie zostaną nam tylko piękne wspomnienia o cudownych rybach.... Przyjemnie jest łowić, jeszcze przyjemniej wypuszczać :)

 • nemo54 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  zgodnie z przepisami wczoraj zapolowałem na szupaka a on chyba nie czyta naszych przepisów bo...nie dał sie złowić i dobrze ...ale co się pouganiałem za nim to moje zakwasy na ręce mina kręgosłup już mniej boli płuca przewentylowane pal go licho...i kotwiczka w pysk myśle że jakiegoś w tym roku złowię a jak nie to tez tragedii nie bedzie najwazniejsze by byc nad wodą

 • marek_sz Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Maciej bardzo dobry pomysł! Ciekaw jestem tylko czy sam wcielasz swój postulat w zycie?! Pozdrawiam.

 • mastiff Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  To ograniczmy jego limity połowowe.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za utworzeniem obrębu ochronnego na jeziorze Ilno (torzymskim), w celu ochrony ryb spokojnego żeru ?
Tak
Nie
Nie wiem
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin