Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

XII PUCHAR BARRAKUDY IM. BOGUSŁAWA BOROWSKIEGO

Aktualności | 2019-07-22 | Publikujący: Koło PZW Lublin Barrakuda

Witajcie.Za nami XII edycja Pucharu Barrakudy imienia Bogusława Borowskiego.W zawodach startowało 57 zawodników.Z tego miejsca, w imieniu całego Zarządu, pragnę serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom którzy przejechali wiele kilometrów z różnych Okręgów, aby uświetnić nasze zawody.  Było różnie.Jedni lepie,inni gorzej.Byli też tacy co przyzerowali.Dla losowo wybranego zawodnika z tej ostatniej grupy jeden z naszych sponsorów ufundował nagrodę specjalną.Dziękujemu Klaudii Korlszy  za  perfekcyjną obsługę komputerową zawodów,oraz Krzysztofowi Krysteckiemu który był sędzią głównym.Podziękowania należą się również Panu Wiesławowi Wójcikowi (Mistrzowi Polski w pieczeniu prosiaka) który zadbał abyśmy głodni do domu nie wracali.Dziękujemy Sponsorom,oraz wszystkim życzliwym nam ludziom,bez których taka oprawa nie byłaby możliwa.No i najważniejsze:Wielkie brawa dla zwycięzców,bo przecież konkurencja duża,a i woda wymagająca. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zarząd koła Barrakuda

 

Wyniki w załączeniu

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Psuj Tomasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  soltyss1

  Jedno pytanie.Czy wędkarz 101 ma jakieś imię i nazwisko?Przedstaw się kolego lub koleżanko.A może brak ci odwagi?

 • Michałkiewicz Grzegorz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  grzegorzmichalkiewicz

  Nie bardzo wiem,o co chodzi-może rozwiniesz,co było nie tak ,to na przyszłość organizator postara się skorygować niedociągnięcia.
  Po zawodach rozmawiałem z członkami zarządu koła i zgodnie wszyscy stwierdzili,że była to jedna z bardziej udanych edycji.Jedynym minusem była pora wjazdu prosiaka.Nie sądziliśmy,że tak szybko się uwiniemy z ważeniem i ceremonią zakończenia-może przyspieszyła to nadchodząca burza.
  Tak czy siak w przyszłym roku poczęstunek będzie od razu po zawodach.
  Jeśli natomiast narzekasz tak dla zasady,bo lubisz,to może spróbuj sam zorganizować dużą imprezę na podobnym poziomie.

 • wedkarz101 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Słyszałem wiele o tych zawodach i widziałem wczesniejsze edycje, ale niestety nic co było nie przetrwało do dziś. Po wspaniałych zawodach została juz tylko nazwa. Przykro...