Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Kara za nie czytanie regulaminu zbiornika Owiesno !!!

Aktualności | 2014-04-10 | Publikujący: Koło Bielawa

Witam.

 

W dniu dzisiejszym komendant grupy SSR Bielawa otrzymał anonimowy telefon o wędkarzu, łamiącym zasady wędkowania na zbiorniku wodnym w Owieśnie.

 

Wędkarz łowił ryby na skarpie wyłączonej z wędkowania.        

  

Na miejsce udał się patrol w składzie strażnik koła PZW Bielawa wraz z Komendantem Powiatowej Straży Rybackiej oraz ze strażnikiem grupy mobilnej. Telefon okazał się miarodajny, sprawdzony  przez strażników.

 

Na wskazanym miejscu wyłączonym z wędkowania zastano wędkarza łamiącego przepisy, pod tekstem znajdziecie zdjęcia łamiącego przepisy.

 

Grupa interwencyjna zajęła się wędkarzem łamiącym przepisy.

 

 

Takim przypadku łamiący przepisy zostanie skierowany do Państwowej Straży Rybackiej w celu ukarania mandatem karnym oraz dodatkową karą statusową w kole PZW.

 

Koledzy wędkarze łowiący na zbiorniku Owiesno informuje jeszcze raz, że temat wędkowania na zbiorniku był już poruszany w artykule:

 

http://www.pzw.org.pl/ssrdzierzoniow/wiadomosci/88729/60/zmiana_na_tablicy_w_owiesnie

 

Dlatego proszę, aby każdy wędkarz przed rozłożeniem sprzętu wędkarskiego zapoznał się z regulaminem zbiornika i panującym na nim zasad wędkowania.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą informuję, że łowienie odbywa się na zbiorniku Owiesno zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb.

 

Wędkarz który popełnił wykroczenie jest z ościennego koła co nie zwalnia go od znajomości przepisów na zbiorniku Owiesno.

 

 

Z poważaniem.

Grupa SSR Bielawa

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Mirosław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  Dziękuje koledze za szybką odpowiedż,ale mam jeszcze jedną uwagę w tej sprawie.Piszesz kolego ''Zdjęcie zamieszczone przy artykule nie było jeszcze po zmianach'' to po jaką chorobe je zamieszczałeś? Taka informacja to dezinformacja i wprowadza zamęt i nieporozumienia między wędkarzami.Zgodnie z RAPR wędkarz ma obowiązek dowiedzieć się przed rozpoczęciem łowienia jakie zasady obowiązują na danym łowisku.Jeżeli oficjalna strona koła podaje nieprawdę to gdzie można takie dane zweryfikować jeśli nie TU? Poczytaj proszę komentarze na DOBIE(tam można pisać anonimowo)jak dużo jest wędkarzy mających odmienne zdanie omawiając ten sam punkt regulaminu.Jako moderator strony ,ale i strażnik SSR powinieneś bardziej baczyć co puszczasz w ''eter''.Mam nadzieje że obecne niedociągnięcia są tylko efektem braku doświadczenia i z każdym dniem będzie coraz lepiej. Z wędkarskim pozdrowieniem. MŚ

 • Działa Radosław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  radoslaw84

  Kolego już Ci odpowiadam na zadane pytanie:)
  Podczas zarybiania i tury karpia punkt trzeci na tablicy został zaklejony przez kolegów z zarządu koła PZW Bielawa.
  Zgodnie z rozporządzeniem na wodach wchodzących w skład operatu wodnoprawnego zbiorniku w niego wchodzące nie wolno zamykać miedzy innymi takie zbiorniki są to :
  Owiesno , Witoszówka w Świdnicy oraz Zagórze.
  W razie jakiś pytań proszę napisać a postaram się odpowiedzieć.
  Zdjęcie zamieszczone przy artykule nie było jeszcze po zmianach:)

 • Mirosław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  Mam pytanie do SSR grupa Bielawa.Punkt trzeci regulaminu(na zdjęciu)mówi ,że po zarybieniu zbiornik jest zamknięty przez dwa tygodnie,a wczoraj był właśnie zarybiony.to dlaczego nie zajęliście się wszystkimi ,którzy tam łowili.wygląda na to,że oni też nie czytali regulaminu na tablicy?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin