Wyniki zawodów zobacz archiwum

Puchary Piaskowni Rozdane!!!

Wyniki zawodów | 2015-07-17 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

Wędkarzerozpoczęli zmagania w sobotę o godz. 18, a zakończyli następnego dnia o godz. 6.00. Na 30 biorących udział uczestników aż 21 złowiło ryby. Pierwsze miejsce przypadło kol Marianowi Czubie. Drugie kol Arturowi Andzeli trzecie Pawłowi Lisowi. Oprócz pucharów i nagród, które wręczał Radny Powiatowy Piotr Maj, swoją prywatną nagrode dla zawodnika, który złowi największą rybę, ufundował Jacek Bil. Otrzymał ją kol Hubert Krzysztek. Przed odjazdem do domu każdy mógł się posilić pyszną karkówką lub innymi ...... więcej

Mistrzem Koła W Metodzie Spławikowej Marczak Marcin!!!

Wyniki zawodów | 2015-05-17 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

W Zawodach o Mistrzostwo startowało 23 Zawodników 1. miejsce Marczak Marcin 2. miejsce Guska Jakub 3. miejsce Przysiwek Kamil 4. miejsce Biskupski Waldemar 5. miejsce Sas Grzegorz 6. miejsce Wójcicki Zbigniew... więcej

Wyniki Towarzyskich Zawodów Ruda Kościelna 14.04.2015

W zawodach startowało 23 zawodników. 1. miejsce Wisowski Krzysztof 2. miejsce Grdeń Marcin 3. miejsce Przysiwek Kamil 4. miejsce Niedbała Sylwester 5. miejsce Biskubski Waldemar 6. miejsce Guzka Jakub... więcej

Wyniki Towarzyskich Zawodów Z Dnia 29.03.2015 !!!

Wyniki zawodów | 2015-04-07 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

W zawodach startowało 19 Zawodników. 1 miejsc-Sejdziński Krzysiek 1813 pk 2 miejsce-Lis Paweł 1544 pk 3 miejsce-Sałkowski Stefan 1345 pk 4 miejsce-Marczak Marcin 1321 pk 5 miejsce-Sałkowski Piotr 845 pk 6 miejsce-Guzka Jakub 811 pk... więcej

Zawody wędkarskie z okazji zakończenia sezonu 2014

Wyniki zawodów | 2014-11-08 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

Zawody Z Okazji Zakończenia Sezonu!!! Relacja z zawodów wędkarskich w dniu 19.10.2014 roku na Starorzeczu Kamiennej w miejscowości Ruda Kościelna Do zawodów zgłosiło się 20 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godzinie 7,00 i trwały do godziny 12,00 Wyniki: I miejsce zajął kol. Krzysztek Hubert II miejsce zajął kol.Biskupski Waldemar III miejsce zajął kol. Duda Benedykt IV miejsce zajął kol. Kieloch Jarosław V miejsce zajął kol. Sejdziński Krzysztof Gratulujemy !!! Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok... więcej

Wyniki Towarzyskich Zawodów Ruda Kościelna 13.04.2014

Wyniki zawodów | 2014-04-16 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

W zawodach startowało 16 zawodników, bezkonkurencyjny okazał sie Hubert Krzysztek,2 miejsce Krzysztek Andrzej, 3 miejsce Krzysztek Mariusz... więcej

Wyniki Towarzyskich Zawodów Staw Huta 30.03.2014

Wyniki zawodów | 2014-04-01 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Na najwyższym stopniu podium znalazło się 2 zawodników Grdeń Marcin i Krzysztek Mariusz, trzecie miejsce Guska Jakub.... więcej

Wyniki nocnych zawodów 27/28 Lipiec!!!

Wyniki zawodów | 2013-07-29 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

Zawody wygrał Stępnieski Krzysztof nastepne miejsce przypadło Siepetoskiemu Janowi a najniższe miejsce na podium zajął Krzysztek Hubert!!!!... więcej

Wyniki zawodów o puchar prezesa Koła Bodzechów!!!

Wyniki zawodów | 2013-06-25 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

Puchar Prezesa zdobył Miernikiewicz Artur tuż za nim uplasował sie Lis Adam a trzecie miejsce przypadło Stępnieskiemu Krzysztofowi.... więcej

Wyniki Towarzyskich Zawodów Brody 9.06!!!

Wyniki zawodów | 2013-06-17 | Publikujący: Koło PZW w Bodzechowie

W zawodach startowałó 13 uczestników, najlepszy okazał się Krzysztek Mariusz. 2 Czuba Marian 3 Kieloch Jarosław... więcej