Dzieci i młodzież > Przepisy PZW

Kto może zatrzymać kartę wędkarską

<< < (2/3) > >>

tomjas78:
Panie   Jerzy , kto ma osadzac klusowników to my wiemy , tylko jak ich złapac?

tomjas78:
I wiemy ,ze mamy strażników , ale ...

jaro422:
tomjas78Panie   Jerzy , kto ma osadzac klusowników to my wiemy , tylko jak ich złapac?

Siedzieć cicho w krzakach i modlić się żeby już sobie poszli. Zostaw lepiej tą sprawę tym, którzy tym się zajmują, to nie dla Ciebie. Bez obrazy chłopie.

piotr_okrasa:
Do Jerzy Kowalski    Co do przepisów które Pan wymienił to się z Panem zgadzam bo takie jest prawo a nie inne i o tym wiem.Problem tkwi w tym że karany wędkarz nadal będzie uprawiał ten proceder w postaci łowienia ryb niewymiarowych ,w okresie ochronnym czy przekraczał limit.Moim zdaniem każde wykroczenie powinno być odnotowane w karcie wędkarskiej a po przekroczeniu trzech wpisów uprawnić koła aby wykluczyć go bycia członkiem PZW.Wiem że taka procedura była by trudna do osiągnięcia ale to by powstrzymało niesubordynowanych wędkarzy do opamiętania się.Natomiast na "rasowych kłusowników" nie ma bata bo są dobrze zorganizowani ,często są informowani kiedy będzie kontrola no i kary są tak symboliczne w porównaniu do zysku jaki uzyskają w ciągu roku.Przepraszam Pana że Pan mnie nie zrozumiał o co mi chodzi poniżając mnie że nie znam przepisów dotyczących zatrzymania karty.Tą kwestie znam od podszewki i wiem jakie są postępowania w razie wykroczenia, a jakie w razie przestępstwa. Pozdrawiam

tomjas78:
jaro422tomjas78Panie   Jerzy , kto ma osadzac klusowników to my wiemy , tylko jak ich złapac?
<br />
<br />
<br />Siedzieć cicho w krzakach i modlić się żeby już sobie poszli. Zostaw lepiej tą sprawę tym, którzy tym się zajmują, to nie dla Ciebie. Bez obrazy chłopie.

Może i to nie dla mnie . Ale większośc wędkarzy reaguje w ten sposób . Zamiast pisac ,że ja się nie nadaję , to lepiej napisz gdzie ci wszyscy funkcjonariusze siedzą, skoro ten proceder tak długo trwa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej