Nasze PZW > Składki i opłaty

Troska ZG PZW o zdrowie swoich członków

(1/3) > >>

baba_jaga:
Tak bardzo troszczy się ZG PZW że nawołuje do jak najszybszego opłacania składek członkowskich i na ochronę i zarybianie.Tłumacząc to późniejszy tłokiem.Wg.ZG wędkarze tłumnie będą pchać sie oknami i drzwiami aby wpłacić haracz gdyż inaczej tego nazwać nie można.
Działacze ZG PZW,dawniej na ubiegłoroczną opłatę można było wędkować do końca kwietnia,dlaczego wyjątkowo nie można zrobić tego w tym roku.Tak trudno uchwalić nadzwyczajną uchwałę w tej sprawie?Kto ma opłacić i tak opłaci lecz dla was liczy się tylko kasa szarych członków związku.Bez poważania.

wb1119:
Z opłatami spokojnie,można wpłacać o końca kwietnia. Ale nigdy nie było tak, żeby do końca kwietnia można było łowić na opłatę z ubiegłego roku. Do końca kwietnia utrzymuje się tylko prawa członka PZW.

baba_jaga:
Jesteś w błędzie,było tak wiele lat wstecz.Do kiedy  należy opłacać składki doskonale wiem bez niczyjego przypomnienia.Wielu z tych którzy nie opłacili składek wybrałoby się samotnie nad wodę.Pogoda sprzyja lecz  ogłoszony stan pandemii  i szalejący wirus ogranicza kontakty międzyludzkie.Lecz ZG PZW to zwisa,kasa się liczy a nie zdrowie swoich członków.Powtarzam raz jeszcze,ogłosić nadzwyczajną uchwałę,podać do ogólnej wiadomości i przestrzegania a unikniemy rozszerzania wirusa.

m1957a:
Kolego baba ten Pesel  który to pamięta już dawno powinien przekroczyć Styks.
W moim Okręgu PZW nikt nie zamknął punktów ze znakami  i nie rozumiem  dlaczego
rozdzierasz szaty i robisz problem z g......na. 
Z wędkarskim pozdrowieniem !baba_jaga:

--- Cytat: m1957a w March 19, 2020, 14:28:16 PM ---
Kolego baba ten Pesel  który to pamięta już dawno powinien przekroczyć Styks.
W moim Okręgu PZW nikt nie zamknął punktów ze znakami  i nie rozumiem  dlaczego
rozdzierasz szaty i robisz problem z g......na. 
Z wędkarskim pozdrowieniem !

--- Koniec cytatu ---

Kolegów to sobie poszukaj wśród tobie podobnych......A tak na marginesie-pocałuj starych stażem członków PZW  w doopę,za darmo jajka zobaczysz.Wpierw jednak wyszoruj i odkaź jadaczkę gdyż jedzie z niej jak z szamba.Bez poważania.

m1957a,jeśli życzysz komuś śmierci, przyjdzie ona przede wszystkim do ciebie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej