Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: połów z łodzi  (Przeczytany 667 razy)

copiad

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
połów z łodzi
« dnia: May 08, 2009, 12:17:40 PM »
Witam!
Może ktoś mi pomóc w kwesti czy to że sezon na łowienie z łodzi rozpoczyna się
01.06 oznacza że przed pierwszym czerwca nie wolno łowić z łodzi?

Pozdrawiam

gustav665

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
połów z łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: May 08, 2009, 16:10:49 PM »
copiadWitam!
<br />Może ktoś mi pomóc w kwesti czy to że sezon na łowienie z łodzi rozpoczyna się
<br />01.06 oznacza że przed pierwszym czerwca nie wolno łowić z łodzi?
<br />
<br />Pozdrawiam

nie znam sie na tym ale z twojego posta tak wlasnie wynika

danadd

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
wystarczy otworzyć regulamin
« Odpowiedź #2 dnia: May 10, 2009, 16:26:41 PM »
§ 3 pkt. 3.4. Ponadto wędkarzowi nie wolno :
i/ łowić ryb ze sprzętu pływającego w porze nocnej / od zmierzchu do świtu / w jeziorach i zbiornikach zaporowych, z wyjątkiem okresu od 1 czerwca do 30 września

Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie...

copiad

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
połów z łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: May 11, 2009, 11:33:04 AM »
Dziękuję

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.