Nasze PZW > Składki i opłaty

Apel o zaprzestanie pobierania opłat za 2020 rok

<< < (2/2)

airloop:
Nie sądzę aby wędkarze w pierwszej kolejności zostali zwolnieni od pozostawania w domu. Należy liczyć się iż do końca wakacji nic się nie zmieni oby nie wprowadzono większych restrykcji. Ciekawi mnie jak wyjdą na tym Ci wędkarze którzy dokonali opłat przed epidemią a zakaz opuszczenia domów uniemożliwi im wędkowania. Czy są na tapecie jakieś rozwiązania ? Jak w filmie "Filantropi i . . . . ."  kwestia wypowiedziana przez kelnera  . . ."Śledzik nie tknięty peniądz nie wzięty"
Zatem jak będzie Panowie??
Pozdrawiam

ccinqq:
Utrzymanie łowisk przez PZW , niech im rząd pomoże
Zapłaciłem 300zl za składki ,tak samo jak i inni koledzy a niektórzy jeszcze więcej ,i co mogę zrobić jedynie sobie ją na ten moment to mogę włożyć w ramkę i postawić na biurku. Najgorsze jest to że jest to oficjalna strona PZW i nikt nawet nie chce podjąć tematu z nami skoro oni mają na mnie wyj... To w przyszłym roku ja będę miał na nich skończyła się w tym momencie moja cierpliwość i przytakiwanie na informacje że z roku na rok składki są droższe.

mareks3535:
W Wiadomościach Wędkarskich ciągle łapią .Mają opłacone panowie to wędkują, widziałem bo kupiłem nowy numer

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej