Nasze PZW > Ogólne

Działalność Społeczna w PZW

(1/3) > >>

henryk_p:
Statut PZW par.5 pkt.1
Związek opiera działalność na pracy społecznej swoich członków,a do prowadzenia spraw może tworzyć biura i jednostki gospodarcze oraz zatrudniać pracowników.
To Statut PZW i obecna rzeczywistość którą polecam na początek uchwała Prezydium ZG nr.2/XI/2017 z dn.4-11-2017 oraz z tego roku;uchwała Prez.ZG 46/VIII/2018 uchwała ZG 93/XII/2018 i 94/XII/2018 z dn.15 XII 2018
To władzy centralnej wedle prawa się należy a działaczom na najniższym szczeblu Brązowa Odznaka PZW.
Miłej lektury życzy Henryk Pokrzywa koło Świdnica

henryk_p:
Warto przeczytać uchwały aby wiedzieć co czeka działaczy szczególnie we władzach na najniższym szczeblu organizacyjnym.

wb1119:
Byłem za brązową odznaką, ale dla członków koła którzy nie są działaczami  zgodnie ze statutem, ale angażują się w pracę koła. Dla działaczy jak było. ZG zrobił swoje

m1957a:
Panie Heniu jeżeli jest Pan prawdziwym miłośnikiem wędkarstwa to nie rozumiem dlaczego czepia się Pan  pracy  i decyzjom Zarządu Głównego  i innym działaczom  którzy  mają  inne zdanie jak Pan.Co to znaczy brązowa  dla  członków którzy nie są działaczami a dla działaczy jak było. Panie Heniu  zakasuj Pan rękawy  i działaj  na rzecz swojego Koła  a zarazem  na rzecz rozwoju  i sukcesów  PZW. Pozdrawiam  i życzę mniej kwasu a więcej  udanych połowów!!!

henryk_p:
Szanowny Panie m1957a przedstawię moją działalność społeczną w PZW jestem wędkarzem od 1974r. od 1981r. prowadziłem sekcję wędkarską która zrzeszała 350 członków do 1992r. od 1993 do 2016r. członkiem Zarządu Koła  /dwie kadencje sekretarz kola,dwie kadencje jako v-ce prezes koła/między czasie byłem prezesem klubu wędkarskiego to tylko część mojego życiorysu w PZW.Szanowny Panie m1957a jeśli Prezes ZG dostaje 13 krotną dietę miesięcznie to jak ma się do zapisów w Statucie par.5 pkt.1 i jak się to ma do Prezesa Koła który za swoją pasję zazwyczaj dostaje złe słowo od swoich członków i dodatkowo 4 lata za brązową odznakę.Hipokryzją w PZW to że na szczeblu ZG,ZO dostaje się diety i jeszcze nazywa się działaczami to może zamiast diet zatrudnienie prezesów/ale wszystkich szczebli/ na czas kadencji to prawdopodobnie byłoby bardziej sprawiedliwe.A tak na marginesie rękawy mam zakasane od od 1981r. a problemów ze złowieniem ryb żadnych.
Pozdrawiam Henryk Pokrzywa Koło Świdnica

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej