Sport > Sport kwalifikowany

Spinning - Nowe zasady organizacji sportu wędkarskiego 2018 (projekt)

<< < (8/10) > >>

sum23:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami Gpx w przyszłym roku owinno być po staremu. Jeżeli zostanie zatwierdzony nowy projekt , to w przyszłym roku owinny odbyć się elimnacje do 2019 w dwóch kategoriach : do Gpx teamowego i Gpx indywidualnego.
Osobiście  chciałbym , aby już w przyszłtm roku były dwie ligi , ale  sposób tworzenia składu tych lig w/g nowego projektu jest niedopuszczalny , ponieważ nie daje gwarancji startu nikomu z tegorocznych eliminacji.
Pozdrawiam.

:
Daje, w przypadku gdy do wyboru będzie jedna liga a nie obie.  :P

i nawet jak do pstrągowej zgłosi się 80 zawodników to i tak trzeba będzie dla wszystkich zrobić zawody.
Pozdrawiam.

jarekk:
Obecne eliminacje nie mogą dawać prawa startu w GPX teamowym, ani tzw lidze pstrągowej, bo to są ZUPEŁNIE INNE zawody. Eliminacje dotyczyły Grand Prix indywidualnego ! Aby uzyskać prawo startu stary cykl powinien zostać zakończony, a w kolejnym sezonie wszyscy chętni przejść eliminacje. To tak w zgodzie z logiką. A będzie pewnie jak to w PZW.

sum23:
 Zgadzam się z Tobą jarekk (kimkolwiek jesteś). Cykl powinien być zakończony i powinny odbyć się dwa rodzaje eliminacji , bo przecież osoby tworzące projekt przepisów wiedziały już na początku 2017 roku ,że będą dwie ligi . Niestety cykl nie został zamknięty i odbyły się eliminacje po staremu. Podekrzewam , że cała ta dyskusja nie ma sensu , gdyż, t tego , co wiem , to prawdopodobnie przyszły sezon będzie po staremu , tylko będą dwa rodzaje eliminacji. Chociaż słyszałem też opinię , że PZW stać na wypłatę rekompensat wszystkim zawodnikow , którzy startowali w tym roku w spinningowych eliminacjach.. Czas pokaże. Pozdrawiam.
Andrzej Jankowski

wodzu68:
Witam.
Moim zdaniem,żeby taki projekt zaczął funkcjonować potrzebny jest czas.Szybko to biega się na 60m.
Jeżeli zamysłem organizacyjnym było stworzenie Gp brzegowego i teamowego, to w 2017r. wystarczyło zrobić eliminacje do tych dwóch lig.Tak to odbyły się eliminacje do GPX 2018r i trudno będzie wyjść z tego impasu.
Najpierw trzeba dojść do porozumienia:Kto ma prawo startu w Gpx?Czy jeden zawodnik może startować w obu ligach? Jak ma wyglądać selekcja?
Póżniej: Co zrobić żeby nie dopuścić do wszelkich nieuczciwości na zawodach?Czyli kontrola bakist przed wypłynięciem łodzi,kamery rejestrujące łowienie i mierzenie ryb,aplikacje w telefonach służące temu samemu celowi.
To są moje przemyślenia,a jak będzie czas pokaże
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej