Do Admina > Forum - techniczne uwagi, sugestie, ...

Ile wynosi czas oczekiwania na utworzenie zakładki / strony koła po zgłoszeniu administratorowi?

(1/2) > >>

gablynx:
Witam.
Mam takie pytanie do Administratora tej strony, ile trzeba stracić czasu żeby na tej stronie widniał wpis o istnieniu koła? Po zalogowaniu zgłaszam ten fakt od 3 tygodni i jak na razie cisza (ten sam problem miał Pan Wojciech Król) z tym że ja po każdym zgłoszeniu faktu otrzymuję odpowiedź - administratorzy zostali powiadomieni o tym fakcie. Wiem że są wakacje i ludzie mają urlopy, ale można chociaż jakąś wiadomość wysłać że administrator ma pełne ręce roboty. Na innym portalu, nie wspomnę jakim - bardzo zanany nie było problemu z założeniem strony góra dwa dni. Irytuje mnie ta sprawa zwłaszcza po otrzymaniu pisma od Zarządy Głównego PZW o zakładaniu strony i informowaniu o działalności koła na stronie pzw.org.pl.

Z pozdrowieniami
Tomasz Gabryszak
Koło PZW JAFO Jarocin

Administrator2:
W celu dodania koła/klubu, zdjęć lub uruchomienia własnej prezentacji w ramach struktury portalu związkowego PZW należy zwrócić się do biura zarządu macierzystego okręgu celem uzgodnienia zasad i form współpracy z portalowym opiekunem (administratorem)  na szczeblu okręgu PZW.

W przypadku braku opiekuna okręgowego portalu, prosimy o kontakt z administratorem głównym:

Grzegorz Kidawski
Biuro Zarządu Głównego
Polskiego Związku Wędkarskiego
e-mail: g.kidawski@zgpzw.pl

Posiadanie własnej strony www (prezentacji) okręgu, koła czy klubu w ramach Portalu PZW nie pociąga za sobą jakichkolwiek kosztów.

Współtwórz portal PZW! - http://www.pzw.org.pl/home/cms/161/wspoltworz_portal_pzw

gablynx:
Czy nie można w prostszy sposób rozwiązać dodawanie informacji, że w takim a takim okręgu istnieje - działa takie koło. To dlaczego nie odbywa się to automatycznie, podaje okręg do jakiego koło należy i administrator tego okręgu powinien ten wpis dodać. Jest to dziwny sposób działania, jakieś pośredniczące osoby po drodze. Informacje, zgłoszenia powinno dodawać do głównego administratora, tak jest na innych portalach - nie tylko wędkarskich.

Administrator2:
1. Dodawanie prezentacji np. kół jest bardzo proste w portalu PZW. W przypadku stwierdzenie braku danej jednostki organizacyjnej należy taki fakt zgłosić do właściwego administratora portalu, w tym przypadku do administratora okręgowego, zgodnie z informacją:

http://www.pzw.org.pl/home/znajdz

Lista Kół, Klubów sportowych i innych jednostek PZW może być nie pełna. Wszelkie nieprawidłowości prosimy zgłaszać do administratorów portalu lub Okręgów PZW.

2. W przypadku braku opiekuna okręgowego portalu, prosimy o kontakt z administratorem głównym:

Grzegorz Kidawski
Biuro Zarządu Głównego
Polskiego Związku Wędkarskiego
e-mail: g.kidawski@zgpzw.pl

gablynx:
Do Administratora!
Na podanym linku  http://www.pzw.org.pl/home/znajdz jest napis:
 "Lista Kół, Klubów sportowych i innych jednostek PZW może być nie pełna. Wszelkie nieprawidłowości prosimy zgłaszać do administratorów portalu lub Okręgów PZW."
Wybierałem podpis zgłaszać, po wczytaniu kolejnej strony jest zgłoś koło (oczywiście jestem zalogowany) wybieram okręg kaliski i wpisałem Koło PZW JAFO Jarocin. Jak do tej pory nic, a takie zgłoszenie w ciągu miesiąca zrobiłem 5 razy. Za każdym razem komunikat "administratorzy zostali powiadomieni..." no i gdzie jest problem skoro to jest takie proste, chyba po tamtej stronie kabla. Jeżeli okręg kaliski nie ma osoby zajmującej się zgłoszeniami to powinni gdzieś umieścić informację o tym.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej