Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Jezioro Kunów - jezioro widmo  (Przeczytany 2708 razy)

dzojo

• Newbie
  • *
Jezioro Kunów - jezioro widmo
« dnia: February 21, 2014, 07:55:16 AM »
Witam,

Czy ktoś z szanownych kolegów może cos więcej powiedzieć o jeziorze Kunów PZW Lublin. Ponieważ niby jest to woda pzw ale nawet nie jest uwzglednona w zezwoleniu na 2014!? Czy ktoś z Was był, jaka ryba wystepuje, uwagi z zasiadek? Czy wogole warto....? Nastawiam się na karpia....

yyrex

• Newbie
  • *
Odp: Jezioro Kunów - jezioro widmo
« Odpowiedź #1 dnia: February 23, 2014, 18:26:13 PM »
Witam
Jez Kunów jest jest dostępne bez dodatkowych opłat ,nie pamiętam gzie ale jest wyszczególnione w zezwoleniu ,trzeba dokładnie przeczytać ,jeżeli chodzi o karpie to jest tam sporo miśków ,osobiście byłem tam na dwóch zasiadkach kilkudniowych w 2011 i 2012 roku jednego roku kolega wyjął jednego 6kg a drugiego ja 7kg i to pierwszej nocy ,później wchodziły duże leszcze .
Mam znajomych którzy b. dużo czasu spędzają na Kunowie i oni trochę wyjmują tam karpi , są dni że wchodzą jeden po drugim (najlepszy okres wiosna koniec kwietnia- maj).
minusem tego łowiska jest mała ilość miejscówek ,szczególnie w weekendy , ale miejsce ciekawe
Pozdrawiam

dzojo

• Newbie
  • *
Odp: Jezioro Kunów - jezioro widmo
« Odpowiedź #2 dnia: February 27, 2014, 17:38:08 PM »
Slyszalem ze jest tam problem z okradaniem wędkarzy przez miejscowych cos wiecie może na ten temat?

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.