Sport > Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Organizacja i sędziowanie zawdów towarzyskich

(1/1)

kwasik:
Czy istnieją gdzieś i gdzie treściwe teksty jak zorganizować i sędziować zawody towarzyskie?

jerzykowalski:
Towarzyskie zawody daja bardzo dużą swobodę organizacyjną ... Dlatego nie ma do nich specyficznych reguł, bo można takie wymyślić na potrzeby zawodów, albo zastosować ściśle reguły rozgrywania i sędziowania zawodów "mistrzowskich" czy "kwalifikowanych", ewentualnie wprowadzić do tych ostatnich różne modyfikacje, w zależności od potrzeb organizacyjnych itp.

Życzę powodzenia w organizowanu towarzyskiego współzawodnictwa ....

Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Kowalski

wedkarz1964:
kwasikCzy istnieją gdzieś i gdzie treściwe teksty jak zorganizować i sędziować zawody towarzyskie?

Może to Ci coś pomoże [link=http://www.naszelowiska.pl/2009/09/03/ii-towarzyskie-zawody-o-puchar-naszych-lowisk-zawody-dwoch-rzek/] II Towarzyskie Zawody Naszych Łowisk[/link]

My stosujemy zasadę pełnego zaufania dla zawodników.

wedkarz1964:
kwasikCzy istnieją gdzieś i gdzie treściwe teksty jak zorganizować i sędziować zawody towarzyskie?

Może to Ci coś pomoże II Towarzyskie Zawody Naszych Łowisk

My stosujemy zasadę pełnego zaufania dla zawodników.

adamuspl4:
Witam.

Mam pytanie zwiazane z organizacja zawodow w kole, a konkretnie chodzi mi o kategorie U23 co wprowadzili od 01.01.2013r. 
W zeszlym roku skonczylem 18 lat i prezes naszego kola powiedzial mi ze wprowadzaja kategorie U23 i ze bede mogl startowac w zawodach w kategori Juniorow... No to szczesliwy bylem z tego powodu bo nadszedl sezon i zaczely sie zawody.... startowalem we wszystkich zawodach w kole tzn:
- Otwarcie sezonu
- Mistrzostwa kola
- Puchar prezesa kola
I pojechalem na nastepne zawody juz ostatnie w sezonie w kole o Puchar kapinatu sportowego... tam oczywiscie mnie zaskoczono i powiedziano mi ze prezes zabronil mi startowania w kategori junior w ktorej startowalem od poczatku sezonu .... no to oczywiscie jak juz bylem nad woda ze sprzetem to startowalem jako senior...

W pozniejszym czasie poechalem na zazad kola  bo nalezalem do niego jako opiekun kadetow prowadzilem szkólke ... i zapytalem prezesa dlaczego nazucil mi startowanie w seniorach ... on mi odpowiedzial ze w tej kategori startuje sie tylko i wylacznie na zawodach Okregowych i MP... a jak zapytalem dlaczego startowalem od poczatku zesonu i nic mi nie mowil to nie umial mi odpowiedziec...
I zwracam sie do was z prosba o wytlumaczenie mi dlaczego prezes  tak postapil i jak to dziala dokladnie i czy wprowadzil w mnie w blad ...

Dziekuje z gory za odpowiedz....Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej