Ochrona środowiska > Ochrona środowiska

rzucanie petow na lowisku

<< < (2/4) > >>

tao1111:
Pety lecą przez okna bloków na chodniki, lecą z okien samochodów często spadając na maski jadących za nimi autami (dziś mnie to dopadło, zwracam takiemu tirowcowi na CB uwagę a ten mi wykład łaciński), kierowcy busów w busach z jadącymi ludźmi, wędkarze, spacerowicze, gówniarze i nic nam tego nie odda .... nawet matki w ciąży... łoj i taki nasz padołek.

Jarosław Augustyniak:

--- Cytat: tao1111 w February 04, 2015, 19:58:40 PM ---
Pety lecą przez okna bloków na chodniki, lecą z okien samochodów często spadając na maski jadących za nimi autami (dziś mnie to dopadło, zwracam takiemu tirowcowi na CB uwagę a ten mi wykład łaciński), kierowcy busów w busach z jadącymi ludźmi, wędkarze, spacerowicze, gówniarze i nic nam tego nie odda .... nawet matki w ciąży... łoj i taki nasz padołek.

--- Koniec cytatu ---

Takie to nasze dbanie o czystość  :(. U mnie blok ma 11 klatek i wejście na posesję z dwóch stron. Jedyny kosz na śmieci jest w połowie budynku. Nie idzie się doprosić o kosze przy wejściach gdzie na logikę są najpotrzebniejsze.

tomasz3333:
Kultura palenia tytoniu polega na tym, że nie zapala się papierosa jeśli się nie ma go gdzie zgasić.

ludmila1414:
Jasne, to nie kulturalne, ale niektórzy nie zdają sobie o tym sprawy, robią to nieświadomie.
Myślę, że ta Pani nie wzięła sobie Twoich słów do siebie, niestety :(

fragaria:
Dobrze, że wiązanki nie posłała albo, że chłopa nie przyprowadziła by poskromił chama co ją zaczepia he he

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej