Metody połowu - rady, porady, sprzęt, zanęty, przynęty > Spławikowa

Delegowanie drużyn z kół na zawody okręgowe.

<< < (2/2)

crteam:
Zgadza się ale chodzi o konkretną sytuację - jeżeli drużyna składa się zazwyczaj z jednego juniora i dwóch seniorów i w danym Okręgu występuje zwyczaj , że Koło zwraca delegacje (środki pieniężne) za start w zawodach okręgowych, opłaca startowe za zawodnika (25 zł od osoby) oraz zwraca za paliwo oraz pewną kwotę przeznacza na zanęty, przynęty dla 3 osób reprezentujących koło wędkarskie i nie ma możliwości startu indywidualnego pozostałych zawodników z Koła, chyba że jest się członkiem OWKS (Okręgowy Wędkarski Klub Spławikowy/Spiningowy) z tym że starty zawodnika  z ramienia OWKS na zawodach Okręgowych nie są refundowane z budżetu Koła i zawodnik należący do OKWS płaci za wszystko sam.

arnie:
Wtedy taką kwestie może regulować stosowna uchwała np. Walnego Zgromadzenia Koła lub Zarządu Koła. Jeżeli takiej nie ma to zarząd Koła ma pełną dowolność wedle uznania.


Proponuje na walnym w nowym roku wystąpić z wnioskiem i zatwierdzić stosowny regulamin. U mnie w Kole jak się kłócili kto ma jechać na zawody międzykołowe to taki regulamin został stworzony i zatwierdzony na walnym. Zarząd musiał się trzymać uchwały walnego a reszta wiedziałą że jedzie Mistrz Koła i Wędkarz Roku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej