Sport > Sport kwalifikowany

Eliminacje do GPx Polski 2016 w dyscyplinie spinningowej

<< < (4/5) > >>

dalton:
Przez parę lat program Pana Laskowskiego był dobry, pewnie większość okręgów go kupiła, i to za nie małe pieniądze i nagle okazało się że, jest beee. Napisze ktoś nowy, zmusi się okręgi do kupienia nowego programu, i biznes się kręci.
Ciekaw jestem czy ktoś (w domyśle GKS) zwróci pieniądze okręgom za program Pana Laskowskiego którego, jak przewiduję GKS nie będzie respektował.
Całe to zamieszanie jest kolejnym dowodem, że GKS widzi tylko czubek własnego nosa i nie liczy się z nikim i z niczym.
Tak było z niczym nie uzasadnioną zmianą terminu drugich zawodów Spin. GPX, i tak jest teraz z przepychankami w sprawie programu do liczenia wyników.

arnie:

--- Cytat: dalton w June 29, 2015, 11:48:23 AM ---

Ciekaw jestem czy ktoś (w domyśle GKS) zwróci pieniądze okręgom za program Pana Laskowskiego którego, jak przewiduję GKS nie będzie respektował.


--- Koniec cytatu ---


Każdy program ma licencje czasową i zmiana programów jest czymś normalnym. Licencja wygasła i mogą zmieniać. Przy takiej zmianie nikt nowych kosztów nie ponosi. Czy PZW zapłaci za odnowienie licencji czy za nowy program to koszt się niewiele zmieni. Być może będzie lepszy program niż ten wcześniejszy który miał sporo ograniczeń i nie pasował do potrzeb Kół.

kali:
 Być może będzie lepszy program niż ten wcześniejszy który miał sporo ograniczeń i nie pasował do potrzeb Kół.
[/quote]

Pewnie tak. Nie twierdzę, że są to złe programy, ale w programach P. Laskowskiego nie można było robić wałów. narazie proszę popatrzeć na wyniki eliminacji spławikoweych. Ktoś nie umie dodawać.Tępo w jakim czasie pojawiają się klasyfikacje na stronie , budzi wiele do życzenia. Jak dobrze pamiętam klasyfikacje po zawodach w czasie programów P. Laskowskiego ukazywały się w 5 do 10 min. po zakończeniu zawodów na stronie http://www.gpximp.pzw.org.pl/. Mamy pewne porównanie po prawie skończonym sezonie. Myślę , że w przyszłości to się poprawi :)

hasanek:
Witam
Tak z ciekawości.kto w takich eliminacjach może startować ??

hasanek:
ponawiam pytanie bo widac ze znikla ewentualna odpowiedz :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej