Sport > Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Spinningowe Mistrzostwa Polski

<< < (2/5) > >>

czaplasiwa:
I w tym temacie nasz pan rzecznik zamilkł.Cóż temat sportu i finansowania zawodników przez koła jak widać nadal jest dziwnie niewygodnym tematem. 

jarekk:
czaplasiwaI w tym temacie nasz pan rzecznik zamilkł.Cóż temat sportu i finansowania zawodników przez koła jak widać nadal jest dziwnie niewygodnym tematem.  Przede wszystkim jest innym tematem niż poruszony. Jeżeli Kolego przeczytasz temat i pytanie, które padło na wstępie, to zauważysz, że wątek dotyczy innego problemu. Wałkowanie w kółko "ja jestem super, bo amator, a zawodnicy be" jest już tak nudne i pozbawione sensu, że wcale się nie dziwię rzecznikowi. Chociaż, w tym momencie muszę uciąć ewentualne podejrzenia, obrona rzecznika pzw, jest ostatnią rzeczą jaka jest moim celem ;)

czaplasiwa:
Niekoniecznie. Sprawa dotyczy i tak pieniędzy. Kapitanat Sportowy , zawodnicy  , organizatorzy zawodów wszyscy walczą o pozyskanie KASY.  Pieniądze są również i moje jak także wielu innych kolegów wędkarzy - amatorów hobbystów. Zdecydowanie wolałbym je przeznaczyć / bez mrugnięcia okiem / na ochronę wód niż zawody dla kilku z kolegów.

jarekk:
czaplasiwaNiekoniecznie. Sprawa dotyczy i tak pieniędzy. Kapitanat Sportowy , zawodnicy  , organizatorzy zawodów wszyscy walczą o pozyskanie KASY.  Pieniądze są również i moje jak także wielu innych kolegów wędkarzy - amatorów hobbystów. Zdecydowanie wolałbym je przeznaczyć / bez mrugnięcia okiem / na ochronę wód niż zawody dla kilku z kolegów.

aleksander_domanski:
Sport powinien być oparty na klubach sportowych a nie na koła PZW.
Czas pójść  droga prawną  wyznaczoną przez Ustawę o sporcie czyli oparcie wyczynu wędkarskiego na klubie sportowym działającym jako osoba prawna.
Art. 3. 1.Działalność sportowa jest prowadzona w szczególności w formie klubu sportowego.
2.Klub sportowy działa jako osoba prawna.
Tu jest wskazana droga  jak założyć klub sportowy http://www.e-sochaczew.pl/powiat/index.php?pokaz=kontent&idKontent=184&sub=15
Koledzy sportowcy zakładajcie kluby sportowe. A o kasę to  do samorządu. Tam trzeba  kierować wnioski o dofinansowanie działalności sportowej .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej