Nasze PZW > Ogólne

Składka członkowska a składka okręgowa.

<< < (2/2)

essox_1:
Jeżeli uważasz ,że to są darmozjady to lepiej weź tą swoją kartę członkowską i nie pokazuj się więcej w PZW!!!

michalpjr:
Nie mówię że we wszystkich kołach tak jest, nie wymienię koła do którego należałem ale uwierz mi, że w tym kole nic dobrego się nie robi - stąd napisałem o nich "darmozjady". I nie jest to tylko moja opinia. Przenoszę się do innego koła tylko dlatego że jest tam o wiele inaczej-lepiej.

arnie:
essox_1Jeżeli uważasz ,że to są darmozjady to lepiej weź tą swoją kartę członkowską i nie pokazuj się więcej w PZW!!!
essox_1 nie unoś się od razu bo tak jak ludzie są różni tak i Koła różnie działają. Działacze często nie znają przepisów i gadają głupoty wprowadzając zamieszanie. A z wypowiedzi wynika, że należysz do tego feralnego Koła.

essox_1:
Witam.   Widzę arnie,że nie jesteś jasnowidzem . Nie należę do tego "feralnego " Koła ,a unoszę się tylko troszkę .Jestem sekretarzem małego Koła i jak słyszę takie epitety to mi trochę nerwy puszczają .Za darmo nic nie zjadłem i bez udowodninia winy nikogo nie oskarżam. Może oni naprawdę zrobili tak z czystej niewiedzy . Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej