Sport > Zasady organizacji sportu wędkarskiego

zawody o mistrza koła

<< < (2/3) > >>

belleisle:
Nie będę mnożył tematów i podepnę się, zwłaszcza że nagłówek pasuje.

Mam pytanie związane z eliminacjami do mistrzostw okręgu.
Czy mistrzostwa koła, stanowiące eliminacje do MO, muszą odbywać się w tym samym roku i przed MO?
W moim kole, od kilku lat próbują narzucić spinningistą, ze mistrzostwa spinningowe powinno się robić jesienią... W tym roku wpadli na pomysł, ze na MO pojedzie ten sam co jechał przed rokiem (Mistrz 2013), w tym roku zawody zrobią jesienią, a mistrz koło 2014 pojedzie na MO 2015.
Jeśli w kole mogą tak zrobić, to proszę tylko o potwierdzenie w tym temacie, jeśli powinno być inaczej to przydały by się punkty z regulaminu, żeby mieć jakieś argumenty, zwłaszcza że do MO i MP czasu mało.

Pozdrawiam
Piotr

arnie:
Na mistrzostwa okręgu jedzie aktualny Mistrz Koła. Jeżeli zawody o mistrzostwo Koła zostały odwołane lub mistrz będzie wyłoniony po zawodach okręgowych to Koło wysyła aktualnego mistrza tj z 2013 r.

belleisle:
Tak, ale jak w 2015 zmienię koło/okręg to i tak mimo ważnej nominacji nie będę mógł jechać... wiec takie odwlekanie w czasie  wydaje się chore.

arnie:
Zmień na mój Okręg - w Mistrzostwach Okręgu Poznańskiego każdy członek okręgu może brać udział bez względu czy był mistrzem w Kole czy nie. :)

belleisle:
Wiem jak u was wygląda MO i GP, wyniki też śledzę...
Tak czy siak w tym roku robiłem dopłatę na Wasz :) więc koszty te same czy bym dopłacał na "swój", czy na O/Poznań. Jak byście mieli jeszcze porozumienie na Odrę Legnicy i Wrocławia, to... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej