Nasze PZW > Przepisy PZW

Zakaz wywozki

(1/2) > >>

rysiek_gce:
Witam, mam pytanie odnosnie zakazu wywozki w okregu katowickim, czy jest to zgodne z regulaminem i , czy istnieje jakas mozliwosc obalenia tego idiotycznego zakazu? Dodam ,ze ja jak i wiekszosc moich kolegow trudnimy sie polowem karpi i amurow(ktore po zlowieniu ,zwazeniu i sfotografowaniu wracaja spowrotem do wody) i wg nas jak i nietylko jest to jedna z metod polowu tych ryb , a nam sie tego zabrania. Z gory dzieki za odpowiedzi .

tomaszokret:
Do RYSIEK_GCE: A w jaki sposób (przez kogo) zakaz ten został wprowadzony? Podobny zakaz obowiązuje w kieleckim, nie łowię z łodzi ani na wywózkę, ale pamiętam, gdy go uchwalano - koronnym argumentem było to, że nęcący daleko wędkarze "odciągają ryby od brzegu", a większość łowiących to jednak wędkarze brzegowi...

rysiek_gce:
Wprowadzil to okreg prawdopodobnie na wniosek spiningistow , ktorzy podobnozciagali zestawy gruntowe. Dlaczego wiec spiningowac mozna z lodzi ,a wywozic nie? Moim zdaniem jest to pewna dyskryminacja.

tomaszokret:
Do RYSIEK_GCE: Domyśliłem się, że "okręg", przecież to Okręg jest od wprowadzania takich zarządzeń! Ale na jakiej drodze? Uchwały Prezydium? Zarządu? Zjazdu Delegatów? Ma to znaczenie, jeśli chcesz naprawdę doprowadzić do zmiany...

rysiek_gce:
No to jak zaczalem temat to widze ,ze bede musial dotrzec do szczegolow. Mysle ,ze nie bedzie to az takie trudne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej