Do Admina > Forum - techniczne uwagi, sugestie, ...

Obawiam się

(1/2) > >>

fezoj:
Czy jest możlwe aby każdy Okręg i Koło miało swoje forum? Obawa moja jest taka że wszystkie sprawy małe i  duże spotkają się na głownym forum i będzie powtórka z tego co było. Inne problemy są np w Przemyślu ,a inne w Świnoujściu. Z tego co się dowiedziałem będzie z tym problem bo Forum wymaga dużo pracy administratora oraz zarządów,ktore powinny odpowiadać na pytania i problemy poruszane na forum.  Pozdrawiam.

arnie:
Po części popieram. Proponowałbym aby na każdy okręg była dodatkowo zakładka, w której forumowicze umieszczali by sprawy dotyczące stricte tego okręgu. Rozbijanie na forum dla kół, to już zbytnie rozdrabnianie. Ponadto podział na zakładki dla poszczególnych okręgów lub grup okręgów w przyszłości pozwoliłyby lepiej zarządzać i odpowiadać na pytania. Posty nie znikałyby w tłumie innych.

jurekm:
Moim zdaniem powinno byc to forum Krajowe podzielone na okregi a okregi na kola
Jak ktos chce pisac na ogolnym krajowym to pisze a jak kogos interesuje sprawa kola to wchodzi na swoje Mamy domokracje

jerzykowalski:
M. JerzyMoim zdaniem powinno byc to forum Krajowe podzielone na okregi a okregi na kola
Jak ktos chce pisac na ogolnym krajowym to pisze a jak kogos interesuje sprawa kola to wchodzi na swoje Mamy domokracje

Wiele okręgów, a nawet kół, ma swoje fora dyskusyjne. Jeżeli chcą, oczywiście. W tym miejscu powstało forum ogólnokrajowe, jak rozumiem.:-)))  Pozdrawiam serdecznie. Jerzy Kowalski

monak:
Prosze  powiedzcie mi co sie dzieje przy zaporze w jeziorsku?.Pojechalem tam z kolegami 4 03 i zastalismy nastepujaca sytuacje.Jedynie jedna glowka na rzece byla zajeta ,ale za to przez 12 wedkarzy zgodnie i bez skrepowania szarpiacych na ruska ochotke.Na nasze zdziwienie dopiero przybyli starsi panowie wytlomaczyli nam ze dzieje sie tak od poczatku roku i nie ma po co dzwonic na policje bo i tak nie interweniuja ,a mozemy co najwyzej oberwac po pyskach, lub wyladowac w rzece.Zapytuje co na to wladze PZW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej