Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PODLODOWE MISZCZOSTWA KOŁA  (Przeczytany 1925 razy)

smagjack

• Newbie
  • *
PODLODOWE MISZCZOSTWA KOŁA
« dnia: January 21, 2013, 12:55:23 PM »
WITAM MAM PYTANIE NA JAKICH ZASADACH SĄ ORGANIZOWANE MISZCZOSTWA KOŁA

aquarius

• Full Member
Wyłącz Caps Lock
« Odpowiedź #1 dnia: January 21, 2013, 15:05:13 PM »
Bo mi sąsiadów pobudzisz.

smagjack

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: January 21, 2013, 16:47:29 PM »
aquariusBo mi sąsiadów pobudzisz.
 TO ZNACZY?

jacek137

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: January 21, 2013, 16:47:50 PM »
Musisz przeczytac słownik ortograficzny , zasady organizacji  wędkarskiego sportu kwalifikowanego a potem wywiesić ogłoszenie o zawodach i terminie i połamania kija życze.

smagjack

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: January 21, 2013, 16:56:57 PM »
CZEPIASZ SIĘ ORTOGRAFI A NA PYTANIE NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ

jacek137

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: January 21, 2013, 17:41:31 PM »
Troche chęci z Twojej strony bo jezeli zadajesz takie pytanie na forum to gwarantuje Ci ze do ładu nie dojdziesz bo tu jest dużo użytkowników którzy piszą żeby pisać a przeczytasz rozdział III.4 regulamin zawodów w wędkarstwie podlodowym a wszystko sobie wyjasnisz a jest za dużo zmian żeby je opisać. Dalej życze powodzenia w zawodach.

aquarius

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: January 21, 2013, 21:19:02 PM »
Caps Lock wyłącz. Bo krzyczysz na necie.

smagjack

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: January 21, 2013, 22:04:31 PM »
przepraszam za nieprecyzyjne pytanie zasady sportu znam chodzi mi o to czy miszczostwa koła rozgrywa sie na zasadzie sportu kwalikifowanego czy amatorskiego bo unas ostatnio były zawody podlodowe mszczostwa koła i nasz mądry prezes wymyślił że morzna łowić wszystkimi metodami

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: January 21, 2013, 22:17:41 PM »
Sport Kwalifikowany zaczyna sie od rangi Mistrzostw Okręgu w górę.

Więc regulamin Mistrzost Koła jest ograniczony tylko przepisami RAPR PZW, ustaw, uchwał Walnego Zgromadzenia i fantazji Zarządu Koła :)

dyrekto

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: January 21, 2013, 22:19:23 PM »
posłuchaj jacka dobrze ci radzi :D
ps.
fakt że krzyk niektórych mocno uwiera w środkowe ucho...:) dla uściślenia, pisanie dużymi literami w forach ,blog-ach itp. uważane jest w necie za mocne podniesienie głosu tzw. krzyk, pisanie z błędami ortograficznymi niektórych bardzo drażni. nie rozumieją że są wśród społeczeństwa dyslektycy, "dysortograficy" i takie tam historie, podobno jesteśmy społeczeństwem tolerancyjnym co często uwidocznione jest  w postach, niemniej jest też możliwość poprawy swojej wypowiedzi sprawdzając treść np. w word-zie do której namawiam. po mimo tego że również czasami walnę "byka"   nie zwracam uwagi komuś bo byłbym nie w porządku względem  tego kogoś. polecam sprawdzanie pisowni, czytanie książek, to dużo pomaga i samoczynnie utrwala prawidlowość pisania. głowa do góry, mniej irytacji, będzie dobrze ... pozdrawiam

smagjack

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: January 21, 2013, 22:22:19 PM »
ale gdzie tojest napisane że od zawodów okręgowych jak ktoś kto łowi tylko na blaszkę wygra zawody to jak będzie reprezentował koło na okręgu gdyż tam wolno łowić tylko na mormyszke

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: January 21, 2013, 22:37:23 PM »
Nie  wiem jakie sa regulaminy zawodów w twoim Okręgu ale u mnie w Mistrzostwach Okręgu może brać udział każdy Członek Okręgu. Mistrzostowa Koła nie są zawodami eliminacyjnymi do Mistrzost Okręgu i taki tytuł nie daje szczególnego prawa startu w zawodach okręgowych. Jedynie w Kole mamy uchwałę że start Mistrza Koła w Mistrzostwach Okręgu jest przez Koło finansowany. I tylko tyle.

smagjack

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: January 21, 2013, 22:44:17 PM »
wielkie dzięki za informacje,to znaczy że na miszczostwa okręgu moge się zgłośic sam i nie musze być na miszczostwach koła . Towychodzi żeby jeżdzic na okręg za pieniądze koła trzeba być kolegą prezesa bo unas tak jest i chyba nic ztym nieda sie zrobic chociarz sie jest w czołówce zawodników to na okręg jedzie on z kolegami 

dyrekto

• Hero Member
« Odpowiedź #13 dnia: January 21, 2013, 23:28:06 PM »
smagjackwielkie dzięki za informacje,to znaczy że na miszczostwa okręgu moge się zgłośic sam i nie musze być na miszczostwach koła . Towychodzi żeby jeżdzic na okręg za pieniądze koła trzeba być kolegą prezesa bo unas tak jest i chyba nic ztym nieda sie zrobic chociarz sie jest w czołówce zawodników to na okręg jedzie on z kolegami 
możesz sam, nie musisz, wcale nie trzeba byc kolegą- jest coś takiego jak klasyfikacja, żądaj i wymagaj...
sami wybraliście zarząd, ten rok jest rozpoczynany zebraniami sprawozdawczo wyborczymi, masz ty i wszyscy inni prawo kandydować. mozesz to zmienić, spróbuj, może zostaniesz prezesem. powodzenia! mniej stresu, wiecej optymizmu,  wygrywanych zawodów, lepszego prezesa na nowy 2013 rok Tobie życzę. i pamiętaj uśmiechnij się bo to samo zdrowie.

smagjack

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: January 21, 2013, 23:36:17 PM »
pare razy prubowałem teraz jestem wrogiem nr 1 . Ale morze wybory na to coś zaradzą na prezesa już mnie chcieli ale niemam nato czasu szkoda ale morze kiedyś .Dzięki za życzenia tobie też durzo pucharów pozdrowienia

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.