Nasze PZW > Ogólne

Zlikwidowac okręg mazowiecki na terenie Łodzi a zawiązać okręg piotrkowski

(1/1)

piotr_okrasa:
Okręg mazowiecki nikomu z wedkarzy w Łodzi nie służy ze względuna brak porozumień . Do władz piotrkowsich nikt sie Łodzi nie dostanie bo nie ma takich osób o wygórowanych ambicjach

piotr_okrasa:

[/quote]

piotr_okrasa:

[/quote]
[/quote]

eddy:
Okręg piotrkowski nie był zainteresowany przyłączeniem okręgu łódzkiego, a takie rozmowy między okręgami były prowadzone od 2012 roku , w tym również z udziałem Prezesa ZG.Podobne propozycje były kierowane do okręgu sieradzkiego i skierniewickiego. W połowie 2016 roku na posiedzeniu Zarządu Głównego była rozpatrywana sprawa dalszego istnienia okręgu łódzkiego. Na tym posiedzeniu prezesi okręgów piotrkowskiego, sieradzkiego i skierniewickiego nie wyrazili zgody na połączenie okręgu łódzkiego a ich okręgami, a prezes okręgu piotrkowskiego proponował tylko likwidację okręgu łódzkiego . Z propozycją połączenia okręgów wystąpił wtedy Prezes mazowieckiego i została ona zaakceptowana przez Zarząd Główny. 

piotr_okrasa:
A dlaczegp Pan nie powiedział o tym że ZO łodzkiego chciał wejść co zarządów ww okręgów. Chdziło o stołki na które powyższe okregi nie wyraziły zgody.Niektóre koła okręgu łodzkiego przszły w całośco do okręg€ piotrkowskiego i sieradzkiego można był można.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej