Nasze PZW > Ogólne

Kluby

(1/1)

jedrek51:
Witam .
Założyłem na terenie Roztocza organizację , której nazwa brzmi Salmo Klub Roztocze.Jest to klub, który w swoich założeniach chce podlegać pod P.Z.W. Programem tego klubu jest współpraca i wspomaganie Zarządu Okręgu w Zamościu w działalności na rzecz wód górskich tego regionu.Naszym celem jest poprawienie jakości naszych łowisk i przystosowaniem ich do standardów europejskich.Może ten cel zbyt wygórowany ale naszym marzeniem są rzeki czyste, nie obciążone kłusownictwem i w miarę rybne.Wydawało by się ,że wszystko jest super jest klub który przez swoje zaangażowanie chce coś dać, jest Zarząd ,który ma zaoferowaną pomoc i tu i na tym wątek się kończy.Klub powstał na początku marca mamy teraz już koniec kwietnia,przez dwa miesiące nasze Władze nie znalazły czasu na akceptację naszej organizacji.Uczestniczyłem na jednym posiedzeniu Prezydium ,które niby miało wyciągnąć do nas pomocną dłoń,ale okazało się ,że mamy zły regulamin, że niby po co taka organizacja przy Zarządzie Okręgu a nawiasem mówiąc odczułem wielką niechęć ze strony tych Panów Działaczy.Mam wielkie pytanie dlaczego tak się dzieje ? ,dlaczego niektóre okręgi takich jak my ignorują ? ,dlaczego wszelkie zmiany w P.Z.W. tak ciężko przeforsować?.
Z wędkarskim pozdrowieniem Olszewski Andrzej dla przyjaciół Jędrek

dariuszkrystosiak:
jedrek51dlaczego niektóre okręgi takich jak my ignorują ? ,dlaczego wszelkie zmiany w P.Z.W. tak ciężko przeforsować?.
dla przyjaciół Jędrek
Jędrek,
Znasz mnie z forum okręgu.Jestem zdziwiony postępowaniem ZO.Klub jako partner jest błogosławieństwem dla okręgu o ile ten klub ma działać jako pomoc dla działaczy PZW.Jedynym wyjściem jest spotkanie z prezesem i jakimiś działaczami i ustalenie jasnych zasadach.Być może że regulamin klubu zawiera ustalenia które są niezgodne z np. ustaleniami dzierżawnymi?Nie wiem?Jedynym wyjściem tak jak wyżej napisałem jest rozmowa z działaczami.Jakoś nie bardzo sobie mogę wyobrazić że prezes powie :
"mam Was w d....."
ps.Po prezesach kilku innych okręgów bym się spodziewał tylko takiej odpowiedzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej