Dzieci i młodzież > Ogólne

Dłuta do drewna

(1/1)

bstr:
Chodzi o dłuta do drewna do prac związanych z pracami konserwatorskimi w miejscach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Możecie polecić coś w tym zakresie? Zależy mi na dobrej jakości, aby nie tępiło się zbyt szybko i było odporne na codzienne użytkowanie.

piotr_t_j:
O co chodzi? Pomyliłem stronę? Do tej pory prawie wszystkie tematy dotyczyły wędkarstwa (poza spamem). Z początku myślałem że w temacie chodzi o dłuta do wyrobu woblerów. A tak BDW - jaki związek mają "dłuta do drewna do prac związanych z pracami konserwatorskimi w miejscach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej."? Chodzi o brak oświetlenia? O ile pamiętam to wszystkie dłuta, których używałem w konserwacji nie miały zasilania... a jeżeli coś się zmieniło w tej kwestii to przepraszam.  Pozdrawiam.

bstr:
Podkreśliłem, że chodzi o dłuto manualne, bo są przecież dłuta elektryczne.
Przykład takiego dłuta: https://www.youtube.com/watch?v=L-95YVNrChs

Taki mnie nie interesują.
Raczej takie.

Dłuta miałby służyć przede wszystkim do znakowania elementów drewnianych wykorzystywanych do połowu ryb.

piotr_t_j:
Niestety tak to jest jak się pisze szybko i nie wyjaśni dokładnie o co chodzi - dłuta do konserwacji? Teraz przynajmniej wynika że do znakowania (już nawet nie pytam co to za metoda połowu)  ;) . Może użyć trwałej, wodoodpornej farby? Przynajmniej byłoby nawiązanie do tematyki forum  ;) .

kamaq:
Komu się przyda, to polecam http://www.alumex.biz.pl/pl/artykul/floor-gres/31/246.html.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej