Wody > Ogólne

Zbiornik Piaski na Kryspinowie pytanie do PZW Kraków lub kolegów wędkarzy

(1/1)

tomikraknh:
Witam
mam prośbę ,pytanie .Mieszkam około 35 km od zbiornika piaski na kryspinowie .Jedynym moim łowiskiem to na obecną chwilę jest własnie zbiornik piaski na kryspinowie. Problem pytanie mam takie . Wstając rano np o godz 5 i jadąc na łowisko zdarzyło się że był zakaz wędkowania przez zarybienie. Czy ktoś ma informacje, wie jak można takie info przeczytać żeby nie jechać i wracać do domu . Nigdzie na stronie pzw nie ma takich informacji ,kiedy było zarybienie i do kiedy zakaz :(
pozdrawiam i bardzo proszę o wiadomość

lukaszjarzyna:
Witam

Postaram się pomóc, informacje o zakazach związanych z zarybieniami zawsze są umieszczone na stronie PZW Kraków http://www.pzw.krakow.pl/ i dodatkowo na mediach społecznościowych.
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce tych komunikatów jest sporo więc czasem coś będzie na dole lub na 2 stronie.

Podeślę linki:
http://www.pzw.org.pl/29/wiadomosci/203191/61/w_dniu_25032020_odbedzie_sie_zarybienie_karpiem_handlowym_zbiorn - tutaj jest ostatni komunikat na stronie PZW Kraków, umieszczony 5 dni temu.
a tutaj jest ten sam komunikat na facebooku, też umieszczony 5 dni temu https://www.facebook.com/OkregPZWKrakow/photos/a.372809913216265/837523790078206/?type=3&theater
na facebooku Okręgu PZW Kraków są też umieszczane do publicznego wglądu zdjęcia z zarybień, a na kanale YouTube filmy - https://www.youtube.com/watch?v=wjDngmk7A1k

Czyli podsumowując, aby być na bieżąco z zarybieniami i zakazami warto śledzić:
http://www.pzw.krakow.pl/
oraz
https://www.facebook.com/OkregPZWKrakow/

Od tego roku ruszył też interaktywny terminarz zawodów, warto go śledzić aby uniknąć podobnych sytuacji, ale z łowiskiem zarezerwowanym pod zawody.
http://www.pzw.org.pl/29/cms/26868/interaktywny_terminarz_zawodow - klikając plusik w prawym dolnym rogu możemy podłączyć terminarz pod swój kalendarz google i wyświetlać go bezpośrednio w telefonie w aplikacji google calendar.

Mam nadzieję, że udało mi się troszkę pomóc.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia nad wodą! :-)

tomikraknh:
oj i to bardzo dużo , teraz w ciemno się nie udam :)
dziękuje bardzo i serdecznie pozdrawiam ;)
ER

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej