Wody > Wykaz wód

Zbiornik Brzegi 3

(1/1)

olo25:
Witam czy prezesi pzw mogliby coś wyjaśnić a mianowicie dlaczego w sobotę tj.21/07/18 nie było można wjechać pod zbiornik Brzegi 3 od strony zbiornika nr1 (dokładnie mi chodzi o drogę wyłożoną płytami)

wb1119:
Nie, nie mogę. Nie mam pojęcia gdzie to jest. Kol. zadzwoń, albo napisz do swojego okręgu, a nie na forum ogólnopolskim.

lucas39:

--- Cytat: wb1119 w July 24, 2018, 20:48:50 PM ---
Nie, nie mogę. Nie mam pojęcia gdzie to jest. Kol. zadzwoń, albo napisz do swojego okręgu, a nie na forum ogólnopolskim.

--- Koniec cytatu ---


forum jest dla wszystkich i pisac moze kazdy.  nie podoba ci sie ?  zaloz sobie swoje prywatne


na brzegach zrobil sie kolejny burdel bo jest to w rekach prywatnych i wlasciciel  jak kazdy prywaciaz bandyta w naszym kraju jest rzadny pieniedzy wiec z jednego stawu juz zrobiono  kapielisko za plotem a i z pozostalych stawow tez zrobia uzytki ale to kwestia czasu. a PZW ma gowno do gadania bo tylko ma pozwolenie na "uzytkowanie"
co do tego dnia, bylo pisane ze wstep tam tylko czasowy i zalezny od kaprysu pogody i widzimisia wlasiciela oraz "portiera"

robs:
Na początku lipca wszedł nowy regulamin korzystania ze zbiorników w Brzegach http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/29/cms/szablony/23577/pliki/regulamin_brzegi_20182860.pdf
Jest też mapka  http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/29/cms/szablony/23577/pliki/mapa_dla_wedkarzy_aneks_nr_2_2018_rzal_nr_1model.pdf

arokok:
Wiadomo co się wtedy stało? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym

____________________________
Kraków - sprawdzony ortopeda

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej