Sport > Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Eliminacje do Grand Prix Polski Teamów 2019 " PUCHAR NOGATU 2018 "

(1/2) > >>

lukassum:
Witam

Mam pytanie czy istnieje zapis regulujący poniższe stwierdzenie z komunikatu nr 1:

"UWAGA!!
Informujemy, że zgodnie z decyzją Głównego Kapitanatu Sportowego warunkiem dopuszczenia do zawodów jest opłata startowego za udział jednocześnie w dwóch zawodach eliminacyjnych "

W którym rozporządzeniu znajde taki zapis??? Może jest jakaś zmiana o której niewiem?
To pierwsze tego typu obwieszczenie na zawodach eliminacyjnych, że trzeba za całe eliminacje płacić z góry.

Pozdrawiam
Łukasz

pin1410:
"*-drużyny,  które  złożą  akces  do  startu  w  zawodach  eliminacyjnych  do  GPP,  zobowiązane  są  do  dokonania  opłaty  startowej
za wszystkie zawody eliminacyjne w momencie zgłoszenia na warunkach, które zostaną ustalone w terminie późniejszym
." - to jest w Terminarz imprez międzynarodowych i krajowych w dyscyplinach wędkarskich i dyscyplinie rzutowej na 2018r.
Temat znany odkąd się pokazał kalendarz, niestety jak ktoś jeździ za swoje na wejście pare groszy musi wyłożyć niestety.

darek_zgnilec:
Jest to bardzo dobry zapis po to żeby uniknąć sytuacji jak było w przeszłości że na pierwszych zawodach startuje 100 osób a na ostatnich 30.
Natomiast mi n ie podoba się wysokość opłaty startowj na Nogacie 615pln. Informacja GKS mówi wyraźnie ża do 500pln za team (http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/4/wiadomosci/165711/pliki/informacja_gks_na_2018.pdf). Nie ma znaczenia czy vat czy coś innego jak do 500pln to tak powinno być.
Proszę o wyjaśnienie kto i dlaczego pozwolił na podwyższenie opłaty. Może organizatorzy kolejnych zawodów też mogą i chcieliby
 podwyższyć opłatę startową.

arnie:
skoro GKS nie podał czy netto czy brutto to organizator może sobie wybrać i wybrał 500 + 23% VAT, GKS mówi co pawda niewyraźnie, ale pod kwotami ekwiwalentów dla sędziów że w/w stawki są netto.

pin1410:
Wytyczne są podobno takie, że opłata startowa nie będzie obciążona podatkiem VAT w 2018 r więc tu zdaję się ktoś na zimno dmucha raczej,  jeśli tak to czy Okręg  w Elblągu zwróci kwotę pobrana na podatek VAT?.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej