Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10

21 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: jak założyć koło wędkarskie?

Zaczęty przez demol - Ostatnia wiadomość wysłana przez okonopstrag dnia: November 03, 2021, 17:12:15 PM

Dokładnie tak jak piszą. By użytkować wodę, i to na prywatnym polu nie trzeba zakładać koła PZW. Można założyć stowarzyszenie - wymagane 7 osób, a można samemu. No i najpierw czy ta woda wogóle może być wydzierżawiona? Bo właściciel pola może powiedzieć NIE, i z koła itd co przyjdzie?

22 -  Nasze PZW / Ogólne / czy powstanie okręg łodzki

Zaczęty przez piotr_okrasa - Ostatnia wiadomość wysłana przez piotr_okrasa dnia: November 02, 2021, 09:17:02 AM


[/quote]

23 -  Nasze PZW / Ogólne / Zlikwidowac okręg mazowiecki na terenie Łodzi a zawiązać okręg piotrkowski

Zaczęty przez piotr_okrasa - Ostatnia wiadomość wysłana przez piotr_okrasa dnia: November 02, 2021, 09:12:04 AM

Okręg mazowiecki nikomu z wedkarzy w Łodzi nie służy ze względuna brak porozumień . Do władz piotrkowsich nikt sie Łodzi nie dostanie bo nie ma takich osób o wygórowanych ambicjach


24 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: October 30, 2021, 20:13:32 PM

Dlatego nie spieszy się z oddaniem okręgu. Takiej kasy to on nigdzie nie zarobi.

25 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: October 30, 2021, 19:23:13 PM

   Prawda jest że gdyby były normalne działanie ZG to należałoby omawiać te tematy na normalnym zjeżdzie ale normalnie nie jest bo nie zrobiono nic w tych tematach jeśli się mylę to rzecznik ZG może się wypowiedzieć to forum jest otwarte dla każdego.
    A tak na marginesie za usługi pełnomocnika w Okręgu Mazowieckim zapłacicie na rzecz ZG prawdopodobnie tak ok.200tyś.w końcu jesteście bardzo bogatym okręgiem to tak jakby kupił 15 ton karpia.
      Z wędkarskim pozdrowieniem Henryk Pokrzywa

26 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: October 28, 2021, 20:32:44 PM

Zjazd Nadzwyczajny jest tylko na jeden temat, postawiony we wniosku o jego zwołanie. Te problemy powinny być poruszone na zwykłym Zjeździe.

27 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: October 27, 2021, 21:05:03 PM

      10.11.2021 Nadzwyczajny Zjazd to jest mój apel do delegatów,jeśli nie wiesz  jak zagłosować i na jakiego konia postawić to odpowiedz na następujące pytania?
     -co zrobiono przez kadęcję aby wędkarze którzy łamali prawo nie byli bezkarni, przecież imię i nazwisko nr.leg członkowskiej przynależność do koła nie jest hroniona  przez RODO,bo to nie są dane osobowe.
     -warszawskie wiewiórki takie wieści niosą że trwają prace nad zmianami w ustawie o rybactwie śródlądowym jest brak jakichkolwiek przedstawicieli ZG czyżby nas to nie dotyczyło?
     -trwają prace nad zmianami w ustawie o ustroju rolnym jak myślicie ktokolwiek nas reprezentuje?spróbujcie kupić jakikolwiek bajoro.
     -wiewiórki ostatnio się uaktywniły i takie tam różne wieści niosą wody polskie bardzo aktywnie ruszyły z programem wdrażania ustawy prawo wodne uważam że temat bardzo ważny dla PZW i nasi reprezentanci z ZG powinni szlifować buciorami dywany w tym resorcie w interesie naszego stowarzyszenia a jaka jest rzeczywistość brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony włodarzy ZG.
     -poproście o projekt nowego statutu który jest utajniony
     
Wiewiórki które ta złe wieści niosą , że boje się je tu cytować ale jedno jest pewne że utrzymanie nieudolnej władzy nie przyniesie chwały PZW.
  Większość delegatów na Zjazd to prezesi okręgów w waszych rękach przyszłość PZW znajdzcie odpowiedz na moje pytania i zagłosujcie za przyszłością naszego stowarzyszenia bo inaczej w nowym roku obudzimy się z ręką w nocniku.
   Z wędkarskim pozdrowieniem zatroskany siwiejący Henryk Pokrzywa
     
     

28 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: October 13, 2021, 20:55:24 PM

  Ostatnio wiewiórki stały się aktywne i takie różne wieści niosą że zbiera  się lojalki bo jak nie to? no i podpisują,tak zbiera szable do głosowania na najbliższym zjeżdzie,takie znane są przypadki że sąd koleżeński zmienił zdanie i zamienił naganę na upomnienie członkowi ZG zawsze to jedna szabla więcej z Okręgu na wschód od Wisły ciekawe są opinie na ten temat.
    Zastanawiam się jakie są przyczyny bycia u władzy i nasuwa takie przypuszczenie po analizie osiągnięć ZG w tej kadencji;
    -może RODO sądy koleżeńskie brak wykroczeń z ustawy o rybołówstwie
    -może zakup gruntów może kościół ale nie PZW /chyba że na działalność gospodarczą przecież mamy uprawiać wędkarstwo a nie produkować i sprzedawać ryby/
    -może obwody rybackie i Wody Polskie wieści są takie że boję się o nich pisać jedno jest pewne że PZW może bardzo dużo stracić/przy biernej postawie ZG/
    Jako bierny obserwator i rozmów z różnymi kolegami wędkarzami nasuwa się taki wniosek że jeśli nie wiesz o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniądze a w tym przypadku to o wielki tort pod nazwą majątek PZW a trzeba tak zrządzać naszym stowarzyszeniem aby doprowadzić go do dziadostwa a wtedy tort stanie się zakalcem i będzie można kupić za marne grosze.
    Apel do rozsądnych wędkarzy nie opuszczajcie zebrań w kołach tam macie jedną ważną misję nie głosujcie na tych co chcą tak zreformować PZW aby doprowadzić nasze stowarzyszenie do dziadostwa.
   Na dzisiaj wystarczy z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa
   
     

 

29 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: October 13, 2021, 18:45:12 PM

     Statut par.20 pkt.7  W nadzwyczajnym zjeżdzie uczestniczą delegaci uprawnieni do brania udziału w ostatnim zjeżdzie zwyczajnym, z zastrzeżeniem par.18 ust.7 i 8.
               par.18 pkt.7 Mandaty delegatów na zjazd okręgowy i Zjazd Krajowy zachowują ważność w okresie kadencji.Mandat delegata wygasa w przypadku rezygnacji, ukarania zgodnie z par.16 ust. 7 Statutu PZW, ustania członkostwa.
               par.16 pkt.7 Członek Związku ukarany prawomocnym orzeczeniem sądu koleżeńskiego karą określoną w ust.2 pkt. 2-3 lub skazany prawomocnym wyrokiem sądu powszechnego za przestępstwo popełnione z winy umyślnej,ścigane z oskarżenia publicznego traci prawo do pełnienia funkcji we władzach i organach Związku łącznie z pozbawieniem mandatu delegata. Ukarany nie może być wybierany do władz i organów Związku do czasu zatarcia kary.
     
    Mam pytanie dla tych co Statut PZW znają i mogą odpowiedzieć na  pytania ?
    -czy obecny ZG ukarany przez Sąd mają prawo startować w Kołach o mandat delegata.
    -czy w Nadzwyczajnym Zjażdzie mogą brać udział członkowie ZG

  Z wędkarskim pozdrowieniem  H.Pokrzywa

30 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: October 06, 2021, 20:23:52 PM

  Wiewiórki które biegają w pobliżu Twardej różne wieści niosą czasami dziwne i mogą mijać się z prawdą ale nie mnie to osądzać lojalki to fakt czemu mają służyć tylko można się domyślać że chodzi o to aby przyrośnięte stołki oraz diety działacze dalej otrzymywali,ale najbardziej nie mogę zrozumieć że członkowi ZG akceptowali pomysły prezydium łamiąc przy okazji Statut,dowodem w sprawie jest wyrok sądu.
   Zgodnie z par.17pkt.1i2 najwyższą władzą w PZW jest KZD i właśnie na tym Zjeżdzie delegaci mogą przyjąć uchwałę w której określi się wysokość diety dala działaczy w moim okręgu jest taka uchwała i w okresie kadencji nie spełniając określonych warunków nie było wniosku o podwyżkę diety./dla zainteresowanych Okręg Wałbrzych/
   Dla przypomnienia /dotyczy to między innymi działaczy/ należałoby przypomnieć par.5 pkt.1 w naszym stowarzyszeniu nie wszyscy działają za diety między innymi praca w kołach zazwyczaj za złe słowo.
  Na dzisiaj wystarczy z wędkarskim pozdrowieniem H.PokrzywaStrony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.