Wody > Regulamin amatorskiego połowu ryb

PATOLOGIA PRZEPISU!!!.

(1/1)

aker:
Mieszkam w Łsinie i chciałbym się dowiedzieć jaka to niesamowicie mądra i po wielu renomowanych uczelniach osoba wymyśliła przepis żeby; płacąc dodatkową opłatę za łowienie spinigem trzeba także opłacić łódkę.I nie ważne czy ktoś ją posiada czy nie.Zastanawia mnie to że osoby które nie posiadają łódki   nic z tym nie zrobiły.Moim zdaniem to już nie jest naciąganie ale ewidentne łamanie prawa.Ale z drugiej strony w państwie prawa jakim jest Polska  to jest normą np;Polski sąd skazuje matkę za znęcanie się nad swoimi dziećmi a kobieta ich nie miała.Aż ręce zacieram na następny niesamowity przepis tej inteligętnej osoby z nadzieją że wkońcu uda się skończyć  podstawówkę jak nie dziennie to może wieczorowo?Powodzenia.KUJAWSKO-POMORSKIE.

apuus:
Przepisy wewnętrzne ustalają włodarze PZW jak ZG i Okręgi.Należy zwrócić uwagę na to, że stowarzyszenie PZW jest nieomylne.
Pozdrawiam:
P.K.

tomasz_p:
KUŹMIŃSKI PIOTRNależy zwrócić uwagę na to, że stowarzyszenie PZW jest nieomylne.


PZW z wędkarzami, wędkarze z PZW.
Delegacjusze wszystkich okręgów łączcie się.
Towarzysz Gienek gwarantem wykonania planu 4-letniego.
Precz z imperialistyczną propagandą C&R.

bob55:
To ja mam lepsze. Łowię na granicy dwóch okręgów i zapowiada się, że w następnym roku będę płacił 2 okręgówki. E tam, 3 bo jeżdżę jeszcze na odległy zbiornik kilka razy w roku. I teraz niech mi ktoś wytłumaczy ten cud logiki. Jak łowię w miejscu A to nie ma mnie w miejscu B. Niestety takie cuda będą do póki nie będzie licencji na każda wodę. Im więcej łowi tym więcej płaci i kasa idzie na te wody gdzie wędkarze łowią.

antoni:
KUŹMIŃSKI PIOTRPrzepisy wewnętrzne ustalają włodarze PZW jak ZG i Okręgi.Należy zwrócić uwagę na to, że stowarzyszenie PZW jest nieomylne.
<br />Pozdrawiam:
<br />P.K.

Kol. Piotrze jak komus na rozumie ciąży zaćma to widzi zaraz tylko to wstretne PZW, bez wzgledu na temat. Więc przypominam, że zgodnie z uchwałą nr 103 ZG PZW z dnia 28 wrzesnia 2008 r. okręgi PZW mają prawo tworzyć skladkę okręgową tylko w strukturze: skladka podstawowa i ulgowa, składka okresowa pełna i ulgowa oraz opłata dla niezrzeszonych. To, że okręg PZW w Toruniu stosuje swój, bardzo skomplikowany i niezgodny z tą uchwałą system składek, to jest sprawa tego okręgu i tam trzeba kierować te uwagi. W kążdym razie obecnie okrei do 30 listopada mają czas na ustalenie swoich składek na rok 2010 i wówczas się przekonamy, jak to będzie w Toruniu. Jeśli się dalej będą uchylać od stosowania uchwały nr 103, to trzeba będzie to rozpatrzeć przy okazji analizy całego systemu składek, jaki powstanie w kraju.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej