Sport > Zasady organizacji sportu wędkarskiego

Mistrzostwo Koła

(1/2) > >>

pitrek:
Witam,mam pytanie czy w mistrzostwach koła może brać udział osoba ,która opłaciła TYLKO składkę członkowską? Analizując przepisy o organizacji zawodów ,mam problem z interpretacją przepisów,w zasadach ogólnych pisze,ze zawodnik powinien posiadać pozwolenie do wędkarstwa na danym zbiorniku.Z kolei w punkcie odnośnie mistrzostw koła,jest napisane .że w mistrzostwach koła może brać udział KAŻDY członek koła.Według mojego poglądu ,osoba z opłaconą Tylko składką członkowską jest członkiem koła i ma prawo startu w zawodach.Chce się upewnić ,czy mam rację i bardzo proszę o odpowiedź. Z pozdrowieniem Mazur Piotr.

wb1119:
Ale,żeby łowić, musisz mieć zezwolenie uzytkownika wody. Możesz wykupić jednodniówkę jak nie chcesz rocznej.

pzwkat14:
Członkowie PZW, którzy opłacili  tylko składkę członkowską mogą brać udział w mistrzostwach koła - pod warunkiem, że mają kartę wędkarską - a członkowie uczestnicy do 14 roku życia bez karty wędkarskiej ..
A.S

bonczkow:
Kolego, tak jak powyżej napisał wb1119 musisz posiadać zezwolenie użytkownika rybackiego. Podstawą stwierdzenia przynależności do koła jest miejsce opłacenia składki członkowskiej - i tylko tyle, zezwolenie użytkownika musisz posiadać, więc minimum jednodniówka na dzień rozgrywania zawodów.

pitrek:
Panowie,piszecie,że muszę posiadać oprócz członkowskiego zezwolenie ,choćby dniowe.W regulaminie zasad organizacji zawodów pisze ,że zezwolenie jest w ramach opłaty startowej ,którą zapewnia organizator.A co z faktem jak nie jest pobierana opłata startowa.Ale i tak dziękuję za odpowiedzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej