Nasze PZW > Składki i opłaty

Troska ZG PZW o zdrowie swoich członków

<< < (3/3)

kajko521:
"Adwokaci- wolontariusze" PZW - licytujecie się kto lepiej i więcej pamięta - niektórzy wręcz po hamsku ( wpis o przekraczaniu Styksu).
Że można coś zrobić dla członków pokazuje ZO Nadnoteckiego PZW - nie czekając na decyzje ZG podjął następującą uchwałę:
"Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile, w trosce o bezpieczeństwo wędkarzy, podjął uchwałę, która przedłuża do dnia 26 kwietnia 2020 r. ważność zezwoleń na amatorski połów ryb wydanych na okres od dnia 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r."
A więc, jeżeli się chce to można.
Poza tym, ZO  wystąpił do  ZG o zmianę zasad naliczania wpisowego w 2020 r.
Co ciekawe Okręg poznański nie honoruje ustaleń Okręgu Nadnoteckiego, pomimo że oba okręgi mają podpisane porozumienia.

airloop:
Panowie o czym tu piszecie? O jakim przedłużaniu? Przecież chodzi o to ze jak ktoś wydał np 300 zł a sezon dla takiej osoby kończy się w sierpniu to już w końcu kwietnia minie połowa okresu w którym możne wędkować. A jeżeli ograniczenie wychodzenia z domu przeciągnie się do wakacji  albo do ich końca to nie ma praktycznie żadnej szansy na wykorzystanie usługi za którą zapłacił. Jest to tylko przykład ale przecież też inne ramy kwotowe i czasowo-połowowe wchodzą w grę. Zatem trzeba szukać pomysłów na to jak postąpić w stosunku do takich "sportowców" wędkarzy . Fakt . .  jak ktoś już napisał na tym forum , ze nikt nikogo nie namawiał na wnoszenie opłat  . . .

nudzio:
Panowie nie zapominajcie że każdy okręg ponosi koszty dzierżawy do Wód Polskich i jeszcze ma do zapłacenia podatki oraz  jeszcze wiele innych opłat i nie zapominajcie że każdy okręg musi zapłacić haracz do ZG żeby mogli sobie przyznawać dodatkowe diety na święta podczas grudniowego posiedzenia ZG .
 To czy my będziemy pisać i przy okazji wytykać błędy czy grać sobie na nerwach to nie zrobi żadnego wrażenia na naszym ZG bo tam zasiadają sami twardogłowi a trzeba wspomnieć że im teraz dzieje się krzywda bo nie ma posiedzeń i niestety nie ma diet i na tą chwile to ich boli a nie będą się przejmowali czy mamy płacić za kartę i czy możemy łowić najważniejsze aby im się krzywda nie działa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej