Nasze PZW > Składki i opłaty

Składka na pół roku nie na rok.

(1/1)

tomekr78:
 Czy nie można zrobić składki na pół roku? Jeżdżę z córką  tylko w sezonie letnim jak jest ładna pogoda i tylko w sobotę  lub niedzielę i nie widzę potrzeby opłacania na cały rok 560zł.

tomekr78:
 Związek  nie komentuje??? Boją się o mniejszy dochód? Ale taka jest prawda ,część  ludzi wedkuje pól roku to niech płacą za pół roku a nie za rok!

arnie:
Nikt nie komentuje bo nie ma czego komentować.
Składki są roczne bo są za przynależność do PZW w danym roku.
Poza tym zawsze możesz opłacać sobie jednodniówki jak będziesz chciał iść na ryby. Wtedy zapłacić tyle ile dni wędkowania.

Ps. mniejszy dochód? Bilans i tak musi się zgadzać. Jak ty zapłacić 50% mniej to ktoś inny będzie musiał zapłacić 50% więcej by wyszło na zero.

tomekr78:
Jedno dniowki...wiecej wyniosą i więcej zachodu.To w tym roku bilans nie będzie się zgadzał bo składki podnieśli i wiem że kilka osób co znam nie będzie opłacało składek a takich w całej Polsce jest napewno mnóstwo. Będą jeździć na prywatne stawy bo te osoby jeżdżą rekreacyjnie na ryby z dziećmi, rodzinami.Nie jeżdżą w zimie łowić z pod lodu itd. Myślę że jakby były składki półroczne to wpływy mogłyby się zwiększyć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej