Sport > Zasady organizacji sportu wędkarskiego

spinningowe zawody eliminacyjne do MP

(1/1)

rgmm:
witam. w ZOWSK jest zapis że zawody eliminacyjne do Mistrzostw Polski należy przeprowadzić na żywej rybie ,w związku z powyższym chciałbym zapytać czy zawody o Mistrzostwo Koła i zawody o Mistrzostwo Okręgu są takową eliminacją,skoro wygranie Mistrzostw Koła daje nam prawo startu w Mistrzostwach Okręgu a wygranie Mistrzostw Okręgu daje nam prawo startu w Mistrzostwach Polski.Proszę o odpowiedż.,pozdrawiam

aras_as:
Witam.
Dokładnie tak powinno być jak kolega zrozumiał, chociaż nie wszystkie koła przestrzegają tej zasady ze względu na otwartą możliwośc startu w mistrzostwach okręgu, natomiast mistrzostwa okręgu musza być bezwzględnie na żywej rybie.

rgmm:
witam. co oznacza stwierdzenie "otwartą możliwość startu",skoro MK są eliminacją i winny odbywać się na żywej rybie to do dopuszczenie zawodników którzy wygrali MK  martwą rybą  do zawodów o MO jest złamaniem ZOWSK.Pozdrawiam.

arnie:
sport kwalifikowany zaczyna się dopiero od rangi Mistrzostw Okręgu. Zawody w Kołach, nawet Mistrzostwa Koła to tylko zawody amatorskie i nie muszą mieć wpływu na start w zawodach okręgowych. Poza tym mogą odbywać się o zupełnie odrębny regulamin ustalony przez organizatora czyli Koło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej