Dzieci i młodzież > Przepisy PZW

Zarząd Koła - prawa i obowiązki

(1/2) > >>

hanita:
Gdzie mogęz naleźć ogólne informacje dot. praw i obowiązków zarządu koła, zarządu poszczególnych jednostek, jak również ilości ryb przydzielanych na koło, czy są jakieś ogólne zasady takiego przydziału. Bardzo prosze o pomoc, dziekuję. Nie moge tego znaleźć na forum.

jaro422:
Zakres praw i obowiązków na pewno znajdziesz w Statucie PZW, który powinien być dostępny w bocznej zakładce strony internetowej Twojego Koła PZW, jeśli nie ma to zobacz na PZW Wrocław.
O ilości materiału zarybieniowego decyduje Komisja Zarybieniowa przy Okręgu. Poza tym niektóre Koła, które mają pod swoją opieką wody dokupują materiał zarybieniowy z funduszy własnych. Wszelkich informacji na ten temat może Ci udzielić gospodarz Twojego Koła PZW

czebaczek:
Oprócz Statutu jest także "Regulamin Organizacyjny Koła PZW". W Regulaminie tym dość szczegółowo opisane są prawa i obowiązki osób funkcyjnych Związku.

hanita:
Dziekuje

elkaka:
Czy mógłby mi ktoś podać, gdzie mogę znależć Instrukcję Obiegu Dokumentów w PZW, jak wygląda sprawa wymaganej dokumentacji od koła do Zarządu Okręgu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej