Do Admina > Forum - techniczne uwagi, sugestie, ...

hak -er

(1/2) > >>

Tadeusz:
Przez kilka dni nie było dostępu do strony PZW w całym kraju. Szukałem informacji o przyczynie tej awarii nie znalazłem żadnego komunikatu, żadnej informacji tak jakby było to normalne, jakby nikomu z adminów na tym nie zależało aby poinformować społeczność wędkarską o przyczynie lub przyczynach awarii. A   może to wstydliwy problem dla PZW,  może  hakerzy przejęli kontrolę nad stronami a PZW nie chce tego ujawnić?

koloporaj:
Z doświadczenia wiem, że najczęstszą przyczyną są awarie czysto sprzętowe serwerów, także nie knuł bym teorii spiskowych typu ataki "hakierów".

Pozdrawiam

bonczkow:
Kolego, tylko złośliwość piszącego i "szukanie dziury w całym". Po otwarciu strony był duży komunikat informujący o usterce technicznej serwera, podpisany przez Grzegorza Kidawskiego.

rasta81:
Kiedy zostaną przywrócone statystyki odwiedzin i czemu zdjęcia nie publikują się w wiadomościach .

Tadeusz:
Kol. "koloporaj" może i masz doświadczenie, ale ja wiem swoje. Dwa lata temu był atak hakerski na stronę PZW, wtedy hakerzy sporo namieszali na naszych stronach!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej