Dzieci i młodzież > Ogólne

Jak obudzić zardzewiałego olbrzyma???

(1/1)

miszawowa:
Bałagan i jeszcze raz, bałagan do potęgi entej. Jestem zbulwersowany pracą w Biurze ZG, mówimy o nadesłaniu odznak i legitymacji inspektora szkolenia młodzieży.Miałem się nie wypowiadać, ale to już szczyt olewatorstwa, jeżeli tak ludzie podchodzą do swoich obowiązku to strzeż nas Panie przed takimi działaczami i pracownikami!!!
W takich warunkach nie dziwie się że spada liczebność członków PZW.Wypowiadacie próżne słowa na głównej stronie, próżne i obłudne, bo kto ma wykonywać wasze pomysły, kto ma dbać o napływ nowego narybku do PZW--Wy, nie sądzę. Bez uporządkowania stylu pracy nie jest to możliwe. Oby tak dalej, a zostaniecie sami.
A nie małe pieniążki się bierze! Jestem zmęczony walką z ludźmi z Warszawy ( nie wszystkimi ), o jakąś pomoc merytoryczną, wywiązywanie się z własnych uchwał, realizacji i wykonania ich w realu. Czas się obudzić i zrzucić tą czerwoną rdzę z siebie, naoliwić i do roboty.
Jest to moje prywatne zdanie, także proszę o uświadomienie mnie o ewentualnie mojej pomyłce lub przedstawić jakie kroki zostaną przedsięwzięte w sprawie naprawy tego marazmu.
Pozdrawiam

rafaldyzmanski:
Te gorzkie słowa pod adresem zarządów,
czy to głównego czy okręgowych, faktycznie często są
odzwierciedleniem rzeczywistości, jaka panuje w PZW. Nie wszędzie
jednak tak jest. szkodo, że często pracę jednych przesłania brak
chęci drugich... 

miszawowa:
Panie Rafale proszę mi uwierzyć chciałbym pisać same superlatywy pod kątem ZG, a w tym przypadku to raczej biura ZG. Wszystkie drogi dostępne zostały w tej sprawy wykorzystane, bez odpowiedzi, tylko kazali czekać-pytam się ile? Do tej pory 9 miesięcy, a pieniążki trzeba pozyskiwać tylko na przysłowiową gębę nikt nic nam nie da, nawet dla dzieci. Więc odzew choć negatywny ale jest, zamierzam co jakiś czas odezwać się w takim temacie, mam nadzieję że się coś poprawi, bo chciałbym pisać o dobrej pracy i współpracy z ZG, a zwłaszcza z naszymi pracownikami z Biura.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej