Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: GNOJNO  (Przeczytany 614 razy)

peter65

• Newbie
  • *
GNOJNO
« dnia: February 24, 2010, 18:29:00 PM »
łowiłem cztery sezony na żwirowisku w Gnojnie,w tym roku została odgrodzona przez nowego właściciela.Czy dostęp dla wędkarzy będzie możliwy,bo coś takiego to tylko w Polsce  może być największe tarlisko sandaczy jest odgrodzone.Czekam na wiadomość

dariuszkrystosiak

• Hero Member
GNOJNO
« Odpowiedź #1 dnia: February 24, 2010, 18:53:24 PM »
O to samo pytałem w październiku albo listopadzie i dalej czekam na odpowiedź.

peter65

• Newbie
  • *
GNOJNO
« Odpowiedź #2 dnia: February 24, 2010, 21:13:08 PM »
dariuszkrystosiakO to samo pytałem w październiku albo listopadzie i dalej czekam na odpowiedź.
 będe ten temat dalej drążył jak się czegoś dowiem to dam znać dzięki

dariuszkrystosiak

• Hero Member
GNOJNO
« Odpowiedź #3 dnia: February 25, 2010, 09:49:12 AM »
Rokita Piotr
dariuszkrystosiakO to samo pytałem w październiku albo listopadzie i dalej czekam na odpowiedź.
  będe ten temat dalej drążył jak się czegoś dowiem to dam znać dzięki

Wtedy kiedy jesienią zobaczyłem te tablice o terenie prywatnym pytałem wędkarzy nad Gnojnem o co chodzi. Ponoć władze powiatu sprzedały teren prywatnej osobie ale do końca 2011 wędkarze będą mogli łowić na Gnojnie. Powiat ponoć już 3 czy 4 lata temu szukał chętnego. Rozumiem że teren naokoło żwirowni można było sprzedać,co prawda nie pamiętam jak było wcześniej ale na 2010 Gnojna nie ma w wykazie wód ani Mazowsza ani Ciechanowa chociaz pamiętam że kiedys napewno była to woda PZW.
Jestem zdziwiony czemu nie teraz jeśli połączenia z Narwią czyli wodą PZW Mazowsze jest. 

peter65

• Newbie
  • *
GNOJNO
« Odpowiedź #4 dnia: February 26, 2010, 17:15:58 PM »
połączenie z narwią było z dwóch stron, a wsumie jest to teren parku nadbiebrzańskiego i jak park można sprzedać.Jeśli już to było w prawi że pasmo ok.2m od wody musi być udostępnione,jak coś wydrąże dam znać

dariuszkrystosiak

• Hero Member
GNOJNO
« Odpowiedź #5 dnia: February 26, 2010, 20:15:02 PM »
Nad Narwią jest NadBużański Park Krajobrazowy (nie wiem dlaczego NadBużański).
W parku krajobrazowym można chyba bo zauważ ile nad brzegami jest działek i gospodarstw.

peter65

• Newbie
  • *
GNOJNO
« Odpowiedź #6 dnia: March 05, 2010, 00:25:43 AM »
Dzięki za poprawkę , znam tam trochę ludzi któży mieszkają i naj ciekawsze oni nie mogli dokupywać ziemi z tego co słyszałem wykupił to syn naszej prezydentowej (warszawy). Jak będe w Pułtusku to się czegoś więcej dowiem pozdrawiam

dariuszkrystosiak

• Hero Member
GNOJNO
« Odpowiedź #7 dnia: March 05, 2010, 12:13:38 PM »
Rokita PiotrDzięki za poprawkę , znam tam trochę ludzi któży mieszkają i naj ciekawsze oni nie mogli dokupywać ziemi z tego co słyszałem wykupił to syn naszej prezydentowej (warszawy). Jak będe w Pułtusku to się czegoś więcej dowiem pozdrawiam
 No to gościu będzie miał kilku hektarowe oczko wodne i będzie sobie mógł napuścić rybek Koi.
Mnie zastanawia dlaczego chociaz przynajmniej mnie temat jest znany od jesieni czyli prawie pół roku nikt z okręgu na portalu związkowym nie dał głosu.Nie wiedzą?nie chcą widzieć,mają to w dupie?
Rozumiem że to nie woda PZW była w 2009 ale wcześniej była PZW i co się stało?może jakieś wytłumaczenie:

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.