Sport > Sport kwalifikowany

Spinningowe Grand Prix Polski 2018 - jednak Team'y ??

<< < (4/12) > >>

k_piotr:
Ta dyskusja to skutek tego, że pzw nie stał się związkiem sportowym - brak możliwości zgłoszenia zastrzeżeń organowi nadzorującemu skutkuje tym że "zawodowcy" pijący gorzałę z zarządem stowarzyszenia"amatorów" połowu ryb sami wymyślają przepisy, do których reszta ma się grzecznie dostosować albo "żegnamy z GP"

rdzewiak:
Panie i Panowie.
Szanowni przedmówcy.
Zgodzić się z waszymi argumentami jest trudno.
Nie będę się rozwodził na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Tylko zadam pytanie dlaczego?! Nikt z Was tam nie był nie spróbował tych twuuuuu :) Teamów... a już są najgorsze same minusy itd....
A może dajmy szanse tematowi.
Statystyki tu nic nie wnoszą .... bo o dziwo Janku nie gonimy Państw zachodu lecz WSCHODU I przytaczane statystyki pokazują kolego kobalt85 że jesteśmy na 6 placu a kraje Wschodu posiadają zawody tylko Teamowe!!! I ligi pstrągowe!
Rozmowa o trenerach mhhhhh czy poprzednicy nie robili jak chcieli?
Powiem tak pewne prawa ma trener pewne zawodnik! I oczywiście możemy się z tym nie zgadzać.
Gdyby była taka demokracja to mielibyśmy prawo wyboru trenera! A zdajemy się na innych więc zgadzamy się z tym.
Zmieniajcie podstawy wyboru a nie wybranych...
Nie przeistaczajmy Grand Prix w zawody zaściankowe ..... dla mnie prywatnie to eliminacje do Mistrzostw Świata w których mogę zaistnieć lub nie takie życie..... więc jaki sens ma pływanie na "wiosłach" oczywiście można ale po co ???
Czemu osoby łowiące pstrągi nie biegają w woderach gumowych śpiochach za 100z ł ? bo chcą mieć wygodę? nie chyba to nie to ;)

MACIE RACJE mój sąsiad ma czarno biały telewizor nie kupię kolorowego bo mi zarzucą że za nowoczesny jestem i wyrywam się do przodu :)

Pozdrawiam

Łukasz Zardzewiały

PS
Wierze w to że na Grand Prix Teamów będą Mietków, Turawa. Rożnów bardzo bym chciał:)

kobalt85:

--- Cytat: rdzewiak w September 25, 2017, 10:07:59 AM ---
Panie i Panowie.
Szanowni przedmówcy.
Zgodzić się z waszymi argumentami jest trudno.
Nie będę się rozwodził na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Tylko zadam pytanie dlaczego?! Nikt z Was tam nie był nie spróbował tych twuuuuu :) Teamów... a już są najgorsze same minusy itd....
A może dajmy szanse tematowi.
Statystyki tu nic nie wnoszą .... bo o dziwo Janku nie gonimy Państw zachodu lecz WSCHODU I przytaczane statystyki pokazują kolego kobalt85 że jesteśmy na 6 placu a kraje Wschodu posiadają zawody tylko Teamowe!!! I ligi pstrągowe!
Rozmowa o trenerach mhhhhh czy poprzednicy nie robili jak chcieli?
Powiem tak pewne prawa ma trener pewne zawodnik! I oczywiście możemy się z tym nie zgadzać.
Gdyby była taka demokracja to mielibyśmy prawo wyboru trenera! A zdajemy się na innych więc zgadzamy się z tym.
Zmieniajcie podstawy wyboru a nie wybranych...
Nie przeistaczajmy Grand Prix w zawody zaściankowe ..... dla mnie prywatnie to eliminacje do Mistrzostw Świata w których mogę zaistnieć lub nie takie życie..... więc jaki sens ma pływanie na "wiosłach" oczywiście można ale po co ???
Czemu osoby łowiące pstrągi nie biegają w woderach gumowych śpiochach za 100z ł ? bo chcą mieć wygodę? nie chyba to nie to ;)

MACIE RACJE mój sąsiad ma czarno biały telewizor nie kupię kolorowego bo mi zarzucą że za nowoczesny jestem i wyrywam się do przodu :)

Pozdrawiam

Łukasz Zardzewiały

PS
Wierze w to że na Grand Prix Teamów będą Mietków, Turawa. Rożnów bardzo bym chciał:)

--- Koniec cytatu ---

Bez urazy kolego, ale takich kiepskich wypocin dawno nie czytałem. Daruj sobie odpisywanie czy rozpisywanie na ten temat bo merytoryki w tym żadnej. Czytaj ze zrozumieniem. Pochodzisz z okręgu trenera i chyba zostałeś ........ bo komuś jaj zabrakło.  Przypisy które przytoczyłem są jasne i konkretne, odnieś się do tego bądź zamilcz. Wyrywasz pojedyncze słowa z kontekstu nie patrzysz na ogół. A może należysz do tych którzy już jakiekolwiek przepisy widzieli?? I guzik mnie interesuje twój telewizor - czytaj czubek nosa, poza którym nic innego nie widzisz.

raf7:
Łukasz - fajnie, że wierzysz, że Teamowe GPx bedzie na Mietkowie, Turawie czy Rożnowie, ale póki co, to mamy tylko szczątkowe informacje, że miejsca zawodów już są ustalone i że wszystkie mają się odbyć na północy. Dopóki nie będzie jakichś oficjalnych informacji na ten temat, to nadal będziemy sobie tylko gdybać.
Natomiast jeśli chodzi o to, że Team'y czy chcemy czy nie chcemy w pewnym sensie (albo nawet całkowicie) zabiją wędkarstwo sportowe na poziomie kół czy okręgów (a w szczególności wśród młodzieży, której nie będzie stać na drogie, szybkie łodzie) - bo niestety czas dotarcia na miejscówkę jest dzisiaj kluczowy na zawodach. To samo dotyczy się szybkiej zmiany miejsca (np. na drugi koniec jeziora, bo na Team'ach nie będzie już sektorów)) - na dużych jeziorach jednym zajmie to 10 min a innym 2 godziny, więc pewnie nie zdecydują się na to i pozostaną na dotychczasowym miejscu. Tak więc technika (łodzie, echa, silniki etc. ) będzie miała znaczący wpływ na osiągane wyniki.

Może zamiast likwidować indywidualne GPX zrobić jedne zawody więcej (w porównaniu z dzisiejszym terminarzem) i spróbować obu lig jednocześnie: np. 4 GPx indywidualne + indywidualne MP oraz 2 x teamowe GPx + teamowe MP. To w sumie (tylko dla tych, co chcieliby brać udział w obu cyklach - przy okazji dowiemy się ile osób będzie startować w Team'ach) 8 zawodów - dziś mamy 7: 5x GPX + IMP + TMP. Albo zrobić równą ilość zawodów w obu cyklach : 3 x GPx + MP - wtedy też mielibyśmy w sumie 8 zawodów.

Pozdrawiam
Rafał Kubicki

rdzewiak:
Witam ponownie.
Przepraszam za moje wypociny za niski jestem w te progi. A tobie "kolego, koleżanko,dziecko" kobalt prześle kwiaty w ramach przeprosin..... daj adres......
Rafał, Janek i inni którzy nie ukrywają swojej tożsamości mam nadzieję że pogadamy twarzą w twarz a nie tu.... bo szkoda czasu na wstawki postronnych osób.

Pozdrawiam

Łukasz Zardzewiały

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej