Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Uwielbiam to hobby  (Przeczytany 6979 razy)

amaretto

• Full Member
Uwielbiam to hobby
« dnia: January 31, 2009, 17:04:16 PM »
Jestem początkującym wędkarzem, ale jak tylko sie da to startuje w każdych zawodach w kole - mój sukces to spory okoń ! pozdrawiam innych zapalenców

korczak8

• Newbie
  • *
ok
« Odpowiedź #1 dnia: February 02, 2009, 13:24:39 PM »
a z jakiego koła jesteś? ja tez zaczynam i jeszcze nie mialem przyjemnosci brac udziału w zawodach..

grygo

• Newbie
  • *
Tylko startowac...zawodów kupa!
« Odpowiedź #2 dnia: February 04, 2009, 18:29:23 PM »
Ja jestem z Wrocławia więc startowac mogę dużo na przykład w OMW, to takie zawody  we wszystkich dyscyplinach sportowych w tym wędkarstwie. Akurat w OMW zawody w dyscyplinie wędkarskiej organizuje koło Astra z Wrocławia, jestem na nich trochę obrażony za2008 sezon, ale w tym sezonie jeśli koło nie będzie organizowac zawodów w tych samych terminach to chciałbym wystartowac w OMW.

wedkarz321

• Newbie
  • *
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #3 dnia: February 09, 2009, 16:48:32 PM »
ja tez jestem początkującym wędkarzem z koła Kalisz miasto i jeszcze nie startowałem w zawodach wędkarskich .POZDRAWIAM.

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #4 dnia: February 12, 2009, 08:58:27 AM »
wedkarz321, twoje Koło na pewno organizuje wiele zawodów, więc na start proponuje się z nimi zapoznać, zgłosić chęć uczestniczenia, prośbę wejścia pod opiekę któregoś z zawodników czy tez opiekuna młodzieży w Kole i pod jego okiem osiągać coraz lepsze wyniki. Jest tyle zawodów organizowanych, od towarzyskich po wyczynowe, że znajdziesz odpowiednie dla siebie.

bartekzabrze

• Newbie
  • *
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #5 dnia: August 18, 2009, 00:46:42 AM »
Łowie już 6lat i mam obiekcje co do innych wędkarzy.Nieraz widziałem jak biorom niewymiarowe ryby,albo przekraczajom limit.Co zrobić w takiej sutułacji? Mam 16lat.

gustav665

• Full Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #6 dnia: August 18, 2009, 15:36:54 PM »
Cora BartekŁowie już 6lat i mam obiekcje co do innych wędkarzy.Nieraz widziałem jak biorom niewymiarowe ryby,albo przekraczajom limit.Co zrobić w takiej sutułacji? Mam 16lat.

zgłosić?

bartekzabrze

• Newbie
  • *
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #7 dnia: August 19, 2009, 00:44:04 AM »
Komu zgłośić?

gustav665

• Full Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #8 dnia: August 19, 2009, 13:17:25 PM »
Cora BartekKomu zgłośić?

policji,straży,w kole lub innym stróżom pzw

tomjas78

• Hero Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #9 dnia: August 30, 2009, 21:07:39 PM »
To zgłaszanie nie zawsze skutkuje . Próbowałem wiele razy i zdarzało się ,że sama policja z workami po ryby przyjeżdzała.

tomaszokret

• Sr. Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #10 dnia: September 05, 2009, 10:58:38 AM »
Do TOMJAS78
tomjas78To zgłaszanie nie zawsze skutkuje . Próbowałem wiele razy i zdarzało się ,że sama policja z workami po ryby przyjeżdzała.

Taaaa?... Ile razy próbowałeś i ile razy Policja przyjeżdżała z workami po rybę?... :-P

tomjas78

• Hero Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #11 dnia: September 05, 2009, 16:01:47 PM »
DWA  i dałem sobie spokój.

tomjas78

• Hero Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #12 dnia: September 05, 2009, 16:03:21 PM »
Ale nie twierdze ,że wszyscy tacy są. Wszędzie znajdą się jakieś wszy , które psują kogoś dobre imię

michal111

• Newbie
  • *
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #13 dnia: December 10, 2009, 12:46:06 PM »
Ja jestem z Lublina, nie wiem dokładnie skąd wziąć informacje dot. zawodów. Łowię już od 5 lat (mam ich 13), wiem, że dopiero w marcu mogę mieć kartę ale są niektóre zawody, na które moga chodzić osoby bez karty. Skąd mogę wziąć informacje ???

Pozdrawiam

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
Uwielbiam to hobby
« Odpowiedź #14 dnia: December 11, 2009, 08:52:17 AM »
MichałJa jestem z Lublina, nie wiem dokładnie skąd wziąć informacje dot. zawodów. Łowię już od 5 lat (mam ich 13), wiem, że dopiero w marcu mogę mieć kartę ale są niektóre zawody, na które moga chodzić osoby bez karty. Skąd mogę wziąć informacje ???
<br />
<br />                                             Pozdrawiam

Witam
Kartę wędkarską już możesz mieć ponieważ ustawa nie reguluje dolnej granicy wieku. Problem jest w starostwach, które źle interpretują ustawę i często blokują wydawanie kart wędkarskich osobą do 14 roku życia.

Jeśli jesteś członkiem PZW to pierwsze informacje o zawodach znajdziesz w Kole do którego należysz. Możesz startować zgodnie z regulaminem zawodów w teoretycznie wszystkich zawodach organizowanych przez Koła. Jedyny problem to ilość młodzieży w Kole. Zdarzyć się może że będziesz musiał stanąć w szranki z seniorami, ale to reguluje regulamin zawodów w Kole.

Inne zawody to zawody na szczeblu Okręgu. Okręg robi w roku zawsze jakieś zawody dla dzieci i młodzieży i często są to zawody dla wszystkich chętnych.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.