Metody połowu - rady, porady, sprzęt, zanęty, przynęty > Spławikowa

Opina na temat bolonki trabucco Zw Tech Erion 600 , 700

(1/3) > >>

fancom1:
Czy który z Kolegow posiada i używa tego wedziska ? Chciałbym go kupic lecz nie wiem czy parametry podane w opissie nie są przesadzone ( waga 309 g ) i jaki to ma wpływ na akcje i wytrzymałośc wedki ? góry bardzo dziękuję za opinie, amoże mi coś podobnego zasugerujecje ? Pozzdrawiam !

proton:
Sugeruję kij od szczotki. Jest nieco lżejszy , wytrzymałość ma podobną , akcja nieco sztywniejsza. jako bolonka może służyć, ale nie nadaje się na pikera.  :))
Pozdrawiam.

fancom1:
protonSugeruję kij od szczotki. Jest nieco lżejszy , wytrzymałość ma podobną , akcja nieco sztywniejsza. jako bolonka może służyć, ale nie nadaje się na pikera.  :))
Pozdrawiam. Trudno będzie znaleść 7-io metrowy kij od szczotki, ale dziękuję ! Nie pozdrawiam 1

fancom1:
Koledzy, nadal oczekuję poważnych ocen tego wędziska.

piotr_okrasa:
protonSugeruję kij od szczotki. Jest nieco lżejszy , wytrzymałość ma podobną , akcja nieco sztywniejsza. jako bolonka może służyć, ale nie nadaje się na pikera.  :))
Pozdrawiam. Podzielam sugestie Protona ,ale będąc jeszcze dzieckiem pasałem nim gąski .Myślę że na oszczep będzie znakomity Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej