Wody > Ogólne

Czasopismo Wędkarskie

(1/1)

czarny1987:
Drodzy koledzy Wędkarze

Jestem początkującym wędkarzem amatorem i chciałbym zasięgnąć Waszej porady.
Mianowicie jaką prasę ,bądź czasopismo polecacie jako lekturę ?
Wiem że na rynku jest dużo takowych miesięczników,kwartalników itp.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

ppiotr:
Wiadomości Wędkarskie wydaje Polski Związek Wędkarski ten tytuł w sprawie PZW nie będzie obiektywny, Wędkarski Świat jest chyba w rękach prywatnych, często krytykują władze PZW; chyba skłóceni ze sobą to też pewnie nie obiektywni. 
Oba tytuły bez wątpienia się nie "lubią"  Wędkarski Świat ma na okładce "stop sieciom w PZW" jako kontr atak Wiadomości Wędkarskie wstawiło "uwalniam okazy"  ilustrują to grafiki na okładkach.
 To tak trochę jak w obecnej polityce: zależy kto ludzi liczy na manifestacji (proteście) obecnej władzy wychodzi 60000 a opozycji 6000 lub odwrotnie, zależy po czyjej stronie są.
Tyle jeśli chodzi o politykę wędkarską, a jeśli o doświadczenie w wędkowaniu, to najlepszym nauczycielem jest własne doświadczenie i praktyka. Nie bierz przykładu na zawodach wędkarskich z nie trzeźwych organizatorów-to tak na marginesie.

okregsiedlce:
Kolega chyba pytał o fachowe artykuły, a nie o politykę, więc odpowiem krótko: oba czasopisma zawierają wiele ciekawych porad oraz zapoznają z łowiskami, choć WŚ więcej (moim zdaniem) poświęca czasu spinningowi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej