Wody > Regulamin amatorskiego połowu ryb

regulamin sobie a życie sobie

(1/3) > >>

pelucha:
do pana rzecznika. Proszę szanownego pana mamy szanować regulamin, owszem ale on powstał na podstawie ustaw i rozporządzeń ministerialnych, jeśli wskazania regulaminu są rozbieżne z nadrzędnymi postanowieniami prawnymi to co ma począć moczykij. Jeśli doczekam się odzewu to służę przykładami.

tomaszokret:
Do PELUCHA: Nie licz, że rzecznik Ci odpowie, ale myślę, że chętnie posłuchamy o tych przykładach.

tomjas78:
Podawałem przykłady już tyle razy i za każdym razem bez odzewu :
DROP-SHOT i system BREGOVICA  - oba są nie spójne z RAPR a z drugiej strony propagowane przez czasopisma wędkarskie w tym WW. Zmienią to kiedyś?

tomaszokret:
Do TOMJAS: Bregovic to jednak bardziej mi się z muzyką kojarzy, a nie z wędkarstwem... :-P
Ani drop-shot, ani system Drachkovitcha nie są niespójne z RAPR. W którym miejscu?

tomjas78:
tomaszokretDo TOMJAS: Bregovic to jednak bardziej mi się z muzyką kojarzy, a nie z wędkarstwem... :-P
<br />Ani drop-shot, ani system Drachkovitcha nie są niespójne z RAPR. W którym miejscu?

Przepraszam za pomyłkę ,(szybko pisałem,podobnie brzmiące)  ale proszę :

"Ustawa o rybactwie Śródlądowym"-  
Art.8.1 pkt.12c  jeżeli chodzi o DROP - SHOTA

" Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi"z 12.11.2001r w sprawie połowu ryb oraz warunków chowu,hodowli i połowu innych organizmów żyjących w wodzie
& 2 pkt 2.3 jeżeli chodzi o Drachkovitcha - Ja uzbrajam systemik rybą wyciągniętą prosto z wody .

RAPR jest skopiowany prawie w całości z Ustaw i Rozporządzeń które moim zdaniem  sa ważniejsze i dlatego posłużyłem się nimi jako tekstami zródłowymi

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej