Sport > Sport kwalifikowany

Zawody na żywej rybie

(1/2) > >>

citi:
Dlaczego trupy są wliczane do punktacji?

Odhaczenie ryby tak żeby przeżyła może zajmuje maksymalnie 20 sekund więcej :(

baba_jaga:
Mordowanie dziesiątek,o ile nie setek maleńkich rybek nie ma nic wspólnego ze sportem.PZW powinno prowadzić racjonalną gospodarkę,wszak opłacamy haracz pod nazwą "na ochronę i zarybianie"
Zauważcie,myśliwi nie urządzają zawodów i nie strzelają do zwierzyny łownej na ilość ubitego zwierza.Zawody przeprowadzają na strzelnicy.Jaki problem zrobić podobnie w PZW organizując zawody rzutowie i tylko rzutowe.
Nasuwa się jeden wniosek.Sztandar P Z W wyprowadzić!

henryk_p:
Idiotyzmów już w naszym kraju jest więcej jak normalnych i w PZW też, rozpieprzyć to cel nr.1 i pozostaną wody bez ryby w krainie śmieci to.A tak na marginesie najwięcej głupoty wychodzi z kół a ZO to sankcjonuje w postaci uchwał i zbiera za to lanie bo my to mądrzy a oni to ..... .

m1957a:
Panie Heniu  jeden z biedniejszych Amerykanów  oferuje loty w kosmos  , proponuję Panu  aby Pan  w tym kierunku się udał  bo tu  na Ziemi wszystko  Panu  nie pasuje  ,  powtórzę  jeszcze  bierz sie Pan
za pracę społeczną na rzecz  Koła  , Okręgu  i  PZW  a Pana   sukcesy  wszyscy  uszanujemy  i będziemy  wdzięczni  za to  że  na   650,000  członków PZW  jest  jeden  który   działa  i pracuje  jak  nikt  inny !!!
Z wędkarskim pozdrowieniem  Panie Heniu !!!!

wb1119:
Przecież nie ma problemu żeby ustalić w kole, że robi się zawody na żywej rybie. W Mazowieckim już od kilku lat wszystkie zawody MUSZĄ być organizowane na żywej rybie. Po rybę do domu wędkarz jedzie na wycieczkę albo sam. W jednym z naszych kół za zorganizowanie zawodów w ubiegłym roku na martwej rybie Prezes Koła pożegnał się ze swoją funkcją.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej