Do Admina > Forum - techniczne uwagi, sugestie, ...

Obawiam się

<< < (2/2)

monak:
Prosze  powiedzcie mi co sie dzieje przy zaporze w jeziorsku?.Pojechalem tam z kolegami 4 03 i zastalismy nastepujaca sytuacje.Jedynie jedna glowka na rzece byla zajeta ,ale za to przez 12 wedkarzy zgodnie i bez skrepowania szarpiacych na ruska ochotke.Na nasze zdziwienie dopiero przybyli starsi panowie wytlomaczyli nam ze dzieje sie tak od poczatku roku i nie ma po co dzwonic na policje bo i tak nie interweniuja ,a mozemy co najwyzej oberwac po pyskach, lub wyladowac w rzece.Zapytuje co na to wladze PZW.

fezoj:
Kowalski JerzyM. JerzyMoim zdaniem powinno byc to forum Krajowe podzielone na okregi a okregi na kola
Jak ktos chce pisac na ogolnym krajowym to pisze a jak kogos interesuje sprawa kola to wchodzi na swoje Mamy domokracje

Wiele okręgów, a nawet kół, ma swoje fora dyskusyjne. Jeżeli chcą, oczywiście. W tym miejscu powstało forum ogólnokrajowe, jak rozumiem.:-)))  Pozdrawiam serdecznie. Jerzy Kowalski                     Tak przyznaję racje.Przedwcześnie się obawiałem .Ruszyła inf.internetowa w okręgach i kołach .

antoni:
monakProsze  powiedzcie mi co sie dzieje przy zaporze w jeziorsku?.Pojechalem tam z kolegami 4 03 i zastalismy nastepujaca sytuacje.Jedynie jedna glowka na rzece byla zajeta ,ale za to przez 12 wedkarzy zgodnie i bez skrepowania szarpiacych na ruska ochotke.Na nasze zdziwienie dopiero przybyli starsi panowie wytlomaczyli nam ze dzieje sie tak od poczatku roku i nie ma po co dzwonic na policje bo i tak nie interweniuja ,a mozemy co najwyzej oberwac po pyskach, lub wyladowac w rzece.Zapytuje co na to wladze PZW.

Rozumiem, że sprawą zajmie się Okręg PZW w Sieradzu, na terenie którego znajduje się ten zbiornik, bo zezwolenia na wędkowanie wydaje Regionalna Dyrekacja Gospodarki Wodnej w Poznaniu i ona powinna kontrolować wędkarzy, czy łowią oni  zgodnie z treścią wydanych zezwoleń. Natomiast ZO PZW w Sieradzy powinien tam wysłać swoją straż i sprawdzić, że ci amatorzy ruskiej ochotki łowią zgodnie z RAPR, a jeśli są członkami PZW to skierować sprawy do sądów koleżeńskich.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej