Wody > Regulamin amatorskiego połowu ryb

Metoda Spirulino.

<< < (4/4)

lucas39:

--- Cytat: longin1 w May 31, 2017, 15:00:47 PM ---
Najgorsze w tym wszystkim, że PZW funkcjonuje jako państwo w państwie. Zupełnie oderwane od rzeczywistości. A jeszcze ostatnie, że tak powiem " majstrowanie "przy ordynacji wyborczej, zapewnia zasiedziałymi działaczom zupełną bezkarność i uniemożliwienie komu kolwiek z zewnątrz na wybór do jakich kolwiek struktur  PZW. Kontroli nad związkiem nie ma nikt. Ani, państwo, ani sądy, ani co najbardziej frustrujace my wędkarze.
Choć zboczyliśmy nie co od tematu spirulino, pokazuje to właśnie troskę nas wszystkich o stan polskich wód i o podejście do tego tematu związku. Łowię ryby od pięćdziesięciu lat. Przez te wszystkie lata, tak na prawdę nic się nie zmieniło na lepsze.

--- Koniec cytatu ---Az sie prosi by NIK zrobil wrescie kontrole w tej bandyckiej instytucji oraz nakazal by osoba rzadzaca byla osoba ktora sie zna i jest wyksztalcona w zarzadzaniu , a nie wybieraniu kolesiostwa.

co do technik polowu jesli patrzec na regulamin uwazam ze  przy spiningu nie powinno byc NICZEGO na lince poniewaz tak jest w regulamine. wszelkie watpliwosci co mozna a czego nie mozna rodza sie z kobinatorwstwa jak przechylic kontrolujacego by latwiej zlapac rybe. To ma zwiazek z tym ze  ryb jest bardzo mało w stosunku do ilosci wedkarzy , a ilosc ich ( wedkarzy )bedzie rosla bo to kasa dla bandyckiej instytucji a przy obecnym sposobie prowadzenia tylko na kasie im zalezy bo tym mogą sobie porzadzic i dysponowac .

1. zmienic zarzad - wprowadzic tam osoby ktore sie znaja na rzadzeniu i sa zgodnie z tym wyksztalcone
2. SPORT niech sobie szuka sponsorow wlasnych ( jak kazdy sport )a nie kradnie pieniadze z PZW
3. z racji przenencenia i wrecz zanieczyszczenia wszystkich zbiornikow  odpadami pocukierniczymi ( z tego jest robione 90%  "zanent" )  zabronic na jakis czas nencenia ( bez ograniczen - poniewaz ograniczenia daja kolejne mozliwosci kombinatorskie  dla cwaniakow )
4. zmniejszyc ilosc kol wedkarskich - kazde kolo bierze pieniadze z portwela PZW
5. zarybienia wprowadzac zgodnie z natura rybia i potrzeb zbiornikow  a nie zasrywac zbiornikow tylko karpiami. (  nie rodzima ryba która nawet się nie rozmnaza w naturze )
itd

k_piotr:
Żeś kolego przywalił na ostro
Ad1 - zarządy się zmieniają i nic z tego nie wynika
Ad2 - kol. parweniusz opisał w wątku nt Wrocławia co dały jego starania w załatwieniu sponsorów - więc idąc tym tropem łatwiej władzom jest dać kasę na sport z puli składkowej niż próbować rozdzielić sport od amatorszczyzny
Ad3 - jestem przeciwnikiem nęcenia łopatą ale albo zakaz albo zgoda - bez sensu wprowadzać zakaz na jakiś czas bo kto ma niby tego pilnować
Ad4 - tego nie rozumiem jaki cel ma mieć likwidacja części kół - lepiej chyba zmniejszyć liczbę okręgów
Ad5 - nie PZW reguluje gdzie można wpuszczać karpie a gdzie nie - oni wpuszczają gdzie mogą choć to głupota

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej